Novinky

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

Máte už nakoupené všechny dárky pod stromeček? Jestli ne, vůbec to nevadí. V naší prodejně Pells můžete až do 23. 12. v klidu vybírat překvapení pro své blízké ve standardní otevírací době 9:00–17:00.

Sada na čištění kola

Sada na čištění kola

Potěšit na Vánoce bikera je náročné. Komponenty i doplňky na kolo vybírá laik těžko. A i když se vyznáte, neznamená to, že se trefíte do vkusu obdarovaného. Je to zkrátka oříšek. Jednu věc ale potřebují všichni cyklisté bez výjimky a navíc je všechny potěší – sadu na opečovávání milovaného kola.

Irena Tomášiková – nová ambasadorka Pells

Irena Tomášiková – nová ambasadorka Pells

Máme velkou radost, že vám můžeme představit naši novou ambasadorku – zapálenou sportovkyni a úspěšnou instruktorku zdravotní tělesné výchovy, Pilates, SPS Systému a Nordic Walkingu – Irenu Tomášikovou. Spolupracovat jsme spolu začali sotva před pár týdny, a Irena se už stihla na svém novém kole Pells projet po jižní Moravě i po Slovensku. Zkusila jízdu nejrůznějším terénem a dle svých vlastních slov si to parádně užila. S usměvavou milovnicí pohybu jsme udělali krátký rozhovor, abyste ji mohli lépe poznat.

Bezpečnost má smysl. Pells podporuje iniciativu zapnisvetlo.cz

Bezpečnost má smysl. Pells podporuje iniciativu zapnisvetlo.cz

Jízda na kole není pouze zábavou, sportem či moderním způsobem dopravy. Jedná se také o rizikovou aktivitu, při které může být vážně ohrožen váš život. Dobrá zpráva je, že pravděpodobnost úrazu můžete účinně snížit dodržováním základních pravidel bezpečné jízdy na kole a poctivým používáním ochranného vybavení – například helmy nebo světel.

Petr Hampl a jeho závodní speciál Pells

Petr Hampl a jeho závodní speciál Pells

Není žádným tajemstvím, že Pells je oficiálním partnerem vítěze Českého poháru U23 z roku 2013 a stříbrného finalisty Českého poháru Elite 2018, Petra Hampla – cyklisty, kterému srdce bije snad jen pro kola. Příznačně jsme se spolu sešli v cykloprodejně, abychom se o něm, a především o jeho závodním speciálu, dozvěděli více.

Užívejte si jízdu na novém kole teď, plaťte potom

Užívejte si jízdu na novém kole teď, plaťte potom

Chcete si užít letošní cyklistickou sezonu na novém kole, ale váš vysněný model v ideální výbavě momentálně neodpovídá vašemu rozpočtu? Nevadí, i tak jej můžete osedlat.
Nově nabízíme možnost nákupu produktů na splátky.

Dostupnost našich kol

Dostupnost našich kol

Vybíráte kolo, ale nejste si jistí, kdy k vám dorazí? Na našem e-shopu jsme pro vás připravili novou funkci. Nyní po rozkliknutí velikosti modelu kola uvidíte krom dostupnosti také nejbližší možný termín jeho naskladnění. Můžete se tak lépe rozhodnout, zda o dané kolo máte zájem, či zda dáte přednost jinému, které bude dostupné dříve.

Pells bez starostí

Pells bez starostí

V jakém stavu vám bude doručeno jízdní kolo Pells? Záleží jen na vás, kterou ze dvou variant si vyberete. Kolo k vám může dorazit již připravené k okamžité jízdě, nebo rozložené, a vy tak budete mít možnost podílet se na jeho finální kompletaci.

Jízdní kola a elektrokola na operák

Jízdní kola a elektrokola na operák

Operativní leasing je v automobilovém světě již poměrně zavedená a velice využívaná služba. KoloNaOperák, ve spolupráci s firmou Pells, nyní přichází se stejnou možností i v oblasti cyklistiky.
 

Pells Stay Safe - vyměníme vám poškozenou helmu

Pells Stay Safe - vyměníme vám poškozenou helmu

Zastáváme názor, že bezpečnost by měla být dostupná pro každého, a proto se na naše helmy Pells vztahuje výměnný program Pells Stay Safe. Co to znamená a jak jej využít? Pokud nám poškozenou helmu pošlete, nabídneme vám novou pouze za polovinu běžné ceny.

Nové brašny Pells

Nové brašny Pells

Ať už se chystáte na cestu kolem světa nebo jen na krátkou vyjížďku po okolí, vždy se hodí mít úložný prostor, kam schováte potřebné věci. Dobře víme, že najít tu správnou brašnu může být občas těžší, než se na první pohled zdá, a proto přicházíme s novými modely brašen Pells. Dali jsme si záležet na maximální funkčnosti a univerzálnosti, aby se každodenní použití nestalo kamínkem v botě.

Pells Heršpická

Pells Heršpická

Z naší dosud nejmodernější prodejny na ulici Heršpická v Brně máme opravdu velkou radost a věříme, že se líbí i vám. Nachází se v nově vybudovaném areálu H-parku poblíž N Tower (dříve AZ Tower) a nabídne mnoho novinek.

Těšíme se na vaši návštěvu.