Ambasadoři

Seznamte s ambassadory, kteří jezdí na kolech Pells. Máme obrovskou radost, že je můžeme mít ve svém týmu. 


Zuzana Hejnová

atletka a medailistka z olympijských her

 

Zuzka je bývalá profesionální sportovkyně a velmi akční maminka malého Matyáše. Proto má od nás ke gravelu Raw 1 i dětský vozík Qeridoo.

Během své profesionální sportovní kariéry jezdila v rámci tréninků na MTB - kolo jí pomáhalo rozvíjet kondici. Ale ani po odchodu ze světa profesionálního sportu nezahálí. Jezdí na bruslích, běhá, plave a jezdí na gravelu, který si od nás vybrala. A je nadšená. Na gravelu má pro ni cyklistika jiný náboj, baví ji, že to na silnici frčí a zároveň se nemusí bát přejet i na nějakou lesní nebo štěrkovou cestu. 

 

  

 


Tomáš Novotný

ultramaratonský cyklista

 

Tomáš o sobě tvrdí, že je spíše tremp nebo dobrodruh, který, aby toho stihl objevit co nejvíc, jezdí na kole místo chůze. Jezdí, aby objevoval. Z jeho nájezdů by vám spadla brada. Jezdí ultramaratonské závody jako např. Bohemia Divide, 400 Ultra nebo Míle. Na těchto závodech se mu líbí úžasná komunita lidí, která kolem závodů panuje a také to, že si musí poradit sám s tím, co má zrovna po ruce. Tehdy má pocit, že žije naplno.

Tomáš má od nás rámovou sadu Duke FS 2, kterou si doskládal a gravela Raw 1. S Dukem FS absolvuje ultramaratonské závody, na gravelu poznává nová místa v rámci bikepackinových cest. V dubnu se například vydal se svou přítelkyní, která je mimochodem také milovnice extrémních tratí, do Pobaltí. 

  

 


Lukasz Helizanowicz

polský MTB závodník 

 

Pro závodní cyklistiku se nadchl v 13 letech, kdy kolem jeho dvorku vedla trasa Polského poháru MTB XCO. Od té doby na sobě začal tvrdě makat a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. O rok později vyhrál ve své kategorii přibližně 30 závodů, včetně všech Polských pohárů. Jeho největším dosavadním úspěchem je titul vícemistra polska MTB XCO v kategorii U23. Lukaszovým cílem a snem je stát se Mistrem světa v horské cyklistice a získat medaili na olympijských hrách.  

Lukasz sedlá karbonového Duke FS 1. 

 

 


Petr Hampl

silniční a MTB závodník

 

Vítěz Českého poháru U23 z roku 2013 a stříbrný finalista Českého poháru Elite 2018. Náš testovací jezdec momentálně testuje karbonovou silničku Airflow 1. S tou se nedávno umístil na 15. místě ve své kategorii v závodě Maratona dles Dolomites. Silniční cyklistice se věnoval celý život, po ukončení profesionální kariéry přesedlal na MTB a bylo z toho úspěšné 3. místo na Silesia Bike Maratonu. Nyní se věnuje jak silniční, tak MTB cyklistice. Trénuje 5 až 6 krát týdně, z toho 4 krát na silnici a 2 krát na bajku. Jeho bajkem je karbonový Duke FS Ultimate.

 

 


Irena Tomášiková

sportovkyně a instruktorka zdravotní tělesné výchovy

 

Pohyb a sport patří k Irenině životu. Irena je zapálenou sportovkyní a úspěšnou instruktorkou zdravotní tělesné výchovy, Pilates, SPS Systému a Nordic Walkingu. Původně vystudovaná strojařka a ekonomka se dostala k trénování zdravého pohybu přes osobní zkušenost. Po narození syna se potřebovala dostat do formy a nakonec se z koníčka stala práce a celoživotní vášeň. Cyklistika doplňuje její sportovní a trenérské aktivity. Na kole jí můžete potkat hlavně v milovaných Beskydech, které brázdí na Razzeru W.