Způsoby platby

Dobírkou PPL / PPL výdejní místa

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou kurýrovi, který vám zásilku doveze, příp. na PPL výdejních místech, pokud jste zvolili tento způsob dopravy. Rozvoz v pracovní dny obvykle od 8:00 do 18:00 hodin. Kurýr vás bude dopředu telefonicky kontaktovat a domluví se na době převzetí. Nezastihne-li vás řidič, doručí zásilku následující den.

Doprava u objednávek v ČR do 1 000 Kč činí 99 Kč, do PPL výdejních míst 69 Kč. Dobírka + 39 Kč. Nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA.

Doprava u objednávek na Slovensko činí 299 Kč.

Vaše objednávky odesíláme prostřednictvím přepravní služby PPL.

 

Platba bankovním převodem

Objednávku můžete také jednoduše zaplatit bezhotovostně platebním příkazem. Variabilní symbol je číslo objednávky. Po obdržení platby budeme Vaši objednávku ihned expedovat.

Bankovní spojení

CZK – Raiffeisen banka, účet  4466889989 / 5500

 

Platba on-line platební kartou

Snadná úhrada vašeho zboží, okamžitá kontrola vaší platby. Ověřte si prosím, zda máte tuto službu u své karty aktivní a zkontrolujte také limit pro internetové platby. Informace vám poskytne vaše banka.

 

Na splátky Home Credit

Využijte možnosti nákupu na splátky Home Credit. Nové kolo či cyklovýbavu můžete mít hned, bez zdlouhavého šetření. Vše vyřídíte z pohodlí domova nebo během chvilky v prodejně PELLS. Více o nakupování na splátky si přečtěte zde.