Vánoční otevírací doba prodejen Pells. V období od 24. 12. 2021 do 2. 1. 2022 budou prodejny ZAVŘENY.

Elektrokola z kolekce 2022

Elektrokola z kolekce 2022

Popularita elektrokol stále roste, a proto jsme jim v nové kolekci věnovali velkou část vývoje a přicházíme na trh s dvojicí nových rámů Pells Thorr a Thorr Evo. Velkou novinkou pro nadcházející rok je osazení vybraných modelů motorem Bosch Performance 4. generace. V nabídce zůstávají i osvědčené motory Bafang a máte tak možnost vybrat si podle svých preferencí. Pojďme se tedy společně podívat, jaké změny jsme pro vás nachystali.

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

Máte už nakoupené všechny dárky pod stromeček? Jestli ne, vůbec to nevadí. V našich prodejnách Pells můžete až do 23. 12. v klidu vybírat překvapení pro své blízké ve standardní otevírací době 9:00–17:00. Poté se naše dveře na chvíli uzavřou, abychom mohli načerpat nové síly na další rok. Těšit se na vás budeme opět 3. 1. 2022.

Jak zabezpečit kolo

Jak zabezpečit kolo

Poptávka po kolech ve světě stále roste a vzhledem k současné době, kdy se zpomalila výroba a kol je málo, číhá riziko krádeže bohužel už na každém rohu. Jak tedy své kolo co nejlépe ochránit před odcizením nebo alespoň snížit šanci, že se o to někdo pokusí? Na to se společně podíváme v tomto článku.

Silniční kola z kolekce 2022

Silniční kola z kolekce 2022

Vývoj silničních kol byl vždy naší doménou. Zkušenosti z vývoje závodních speciálů nyní aplikujeme i na naše další modely a každý rok je tak posouváme zase o kousek dál. Díky tomu silniční kola Pells více odpovídají potřebám jezdce a nabídnou dobré jízdní vlastnosti a univerzální geometrii.

Jízdní kola a elektrokola na operák

Jízdní kola a elektrokola na operák

Operativní leasing je v automobilovém světě již poměrně zavedená a velice využívaná služba. KoloNaOperák, ve spolupráci s firmou Pells, nyní přichází se stejnou možností i v oblasti cyklistiky.
 

Horská kola z kolekce 2022

Horská kola z kolekce 2022

Kategorie horských kol bezpochyby patří k nejrozšířenější a nejobsáhlejší skupině produktů Pells. Z naší nabídky si vybere každý, ať už hledá prvotřídní karbonový hardtail, který nabídne závodní specifikace bez kompromisů, nebo univerzální kolo pro každodenní použití.

Pells Stay Safe - vyměníme vám poškozenou helmu

Pells Stay Safe - vyměníme vám poškozenou helmu

Zastáváme názor, že bezpečnost by měla být dostupná pro každého, a proto se na naše helmy Pells vztahuje výměnný program Pells Stay Safe. Co to znamená a jak jej využít? Pokud nám poškozenou helmu pošlete, nabídneme vám novou pouze za polovinu běžné ceny.

Nové brašny Pells

Nové brašny Pells

Ať už se chystáte na cestu kolem světa nebo jen na krátkou vyjížďku po okolí, vždy se hodí mít úložný prostor, kam schováte potřebné věci. Dobře víme, že najít tu správnou brašnu může být občas těžší, než se na první pohled zdá, a proto přicházíme s novými modely brašen Pells. Dali jsme si záležet na maximální funkčnosti a univerzálnosti, aby se každodenní použití nestalo kamínkem v botě.

Centrála Pells se stěhuje do nového

Centrála Pells se stěhuje do nového

Máme velkou radost, že můžeme oznámit otevření nových moderních prostor na ulici Heršpická v Brně. Nová centrála se nachází v nově vybudovaném areálu H-parku poblíž N Tower (dříve AZ Tower).

Díky rozdělení budovy do dvou pater máme možnost pojmout realizaci nové centrály ve zcela nové formě. Nebude se jednat pouze o klasickou prodejnu, ale nově bude část budovy sloužit jako showroom nabídky Pells. K vidění tak bude vždy aktuální kolekce kol napříč všemi kategoriemi.

Tipy na osvětlení jezdců

Tipy na osvětlení jezdců

S příchodem podzimu jsou spojené nejen krásné přírodní scenérie v podobě barevného listí, ale také mlha a dřívější západ slunce. Kvalitní osvětlení při pohybu venku se tak stává nutností více než kdy jindy.

Vybavit kolo sadou světel nám sice zákon přikazuje až za snížené viditelnosti, ale doporučujeme svítit za všech podmínek, tedy i ve dne. Nejde vždy jen o to, abychom viděli na cestu, ale hlavně byli vidět, jelikož nás mohou řidiči na silnicích snadno přehlédnout.

 

Naši centrálu stěhujeme do nového

Naši centrálu stěhujeme do nového

Máme velkou radost, že můžeme oznámit stěhování do nových moderních prostor na ulici Heršpická. Jedná se pro nás o velký krok vpřed a velkou změnu. S tím však souvisí také několik dočasných opatření.

Nová kolekce Pells pro rok 2022

Nová kolekce Pells pro rok 2022

Již od představení první ucelené kolekce pro veřejnost se držíme stejného cíle – dodávat kvalitní kola se závodním duchem širokému spektru uživatelů. V nové kolekci 2022 tomu není jinak. Stávající rámy prošly výraznou evolucí, aby splňovaly aktuální potřeby jezdců. Můžete se těšit na nové modely elektrokol, nové rámy, geometrie a zajímavé barevné varianty jednotlivých modelů.