Kolekce 2022

Dětská kola z kolekce 2022

Dětská kola z kolekce 2022

Napadlo vás někdy, jak zásadní je pro nás dovednost jízdy na kole? U dětí se jedná o podobně zlomovou událost jako třeba čtení. Jistě si vybavíte klasické věty pyšných rodičů: „Už se plazí – Už mluví – Už umí číst.“ A bezpochyby k nim patří také: „Už umí jezdit na kole.“

Dámská kola z kolekce 2022

Dámská kola z kolekce 2022

Moc dobře víme, že dámy si potrpí především na vzhled svého kola, a proto jsme pro sezónu 2022 nachystali modely, které si zamilují na první pohled.
V oblasti výbavy se všechna dámská kola pyšní stejně kvalitní výbavou jako pánské modely a liší se tedy v barevném provedení, případně tvarem rámu.

Crossová kola z kolekce 2022

Crossová kola z kolekce 2022

Univerzální kolo pro rodinný výlet i na cestu do práce, to je naše Crono. Novinkou u modelů pro nadcházející sezónu je kromě  vnitřního vedení všech bowdenů hlavně výrazné snížení horní rámové trubky u dámských modelů.

Co vše se změnilo se dočtete v tomto článku.

Elektrokola z kolekce 2022

Elektrokola z kolekce 2022

Popularita elektrokol stále roste, a proto jsme jim v nové kolekci věnovali velkou část vývoje a přicházíme na trh s dvojicí nových rámů Pells Thorr a Thorr Evo. Velkou novinkou pro nadcházející rok je osazení vybraných modelů motorem Bosch Performance 4. generace. V nabídce zůstávají i osvědčené motory Bafang a máte tak možnost vybrat si podle svých preferencí. Pojďme se tedy společně podívat, jaké změny jsme pro vás nachystali.

Silniční kola z kolekce 2022

Silniční kola z kolekce 2022

Vývoj silničních kol byl vždy naší doménou. Zkušenosti z vývoje závodních speciálů nyní aplikujeme i na naše další modely a každý rok je tak posouváme zase o kousek dál. Díky tomu silniční kola Pells více odpovídají potřebám jezdce a nabídnou dobré jízdní vlastnosti a univerzální geometrii.

Horská kola z kolekce 2022

Horská kola z kolekce 2022

Kategorie horských kol bezpochyby patří k nejrozšířenější a nejobsáhlejší skupině produktů Pells. Z naší nabídky si vybere každý, ať už hledá prvotřídní karbonový hardtail, který nabídne závodní specifikace bez kompromisů, nebo univerzální kolo pro každodenní použití.

Nová kolekce Pells pro rok 2022

Nová kolekce Pells pro rok 2022

Již od představení první ucelené kolekce pro veřejnost se držíme stejného cíle – dodávat kvalitní kola se závodním duchem širokému spektru uživatelů. V nové kolekci 2022 tomu není jinak. Stávající rámy prošly výraznou evolucí, aby splňovaly aktuální potřeby jezdců. Můžete se těšit na nové modely elektrokol, nové rámy, geometrie a zajímavé barevné varianty jednotlivých modelů.