Vánoční otevírací doba prodejen Pells. V období od 24. 12. 2021 do 2. 1. 2022 budou prodejny ZAVŘENY.

  5. 10. 2021

Nová kolekce Pells pro rok 2022

Již od představení první ucelené kolekce pro veřejnost se držíme stejného cíle – dodávat kvalitní kola se závodním duchem širokému spektru uživatelů. V nové kolekci 2022 tomu není jinak. Stávající rámy prošly výraznou evolucí, aby splňovaly aktuální potřeby jezdců. Můžete se těšit na nové modely elektrokol, nové rámy, geometrie a zajímavé barevné varianty jednotlivých modelů.

Horská kola

Hledáte prvotřídní karbonový speciál na náročné XC tratě? Pak si jistě prohlédněte inovovanou modelovou řadu Duke, která nabízí to nejlepší z naší nabídky. Karbonový rám s moderní XC geometrií, osazený kvalitními komponenty pro zajištění co nejlepších výsledků. Nemáte úplně závodní ambice? Modelová řada Razzer bude pravděpodobně ta pravá. Zcela nový hliníkový rám vychází ze závodní XC geometrie, která je však vyladěna pro univerzální použití. Modely Razzer Evo Race a Evo Elite se tak mimo XC tratě skvěle hodí například na singletrail stezky či rekreační vyjížďky. V nabídce řady Razzer samozřejmě nechybí ani dámská a juniorská kola. Novinkou pro rok 2022 je Razzer Junior již ve velikosti XXS pro jezdce již od 145 cm.

Podrobnější informace o horských kolech Pells z kolekce 2022 >>

Silniční kola

Lehký, rychlý, univerzální, to je Aeron. Tuto modelovou řadu pravděpodobně není třeba dlouze představovat. Hliníkový rám s pohodlnou geometrií, doplněný kvalitními komponenty a možností osazení širšími gravel plášti, z něj dělá kolo pro každou příležitost.

Podrobnější informace o silničních kolech Pells z kolekce 2022 >>

Elektrokola

Popularita elektrokol stále roste, a proto jsme jim v nové kolekci věnovali velkou část vývoje a přicházíme na trh s dvojicí nových rámů Pells Thorr, jelikož velkou novinkou pro nadcházející rok je osazení vybraných modelů motorem Bosch Performance 4. generace. V nabídce zůstává i osvědčený motor Bafang a máte tak možnost vybrat si dle svých preferencí. Integrovaná baterie s kapacitou až 750 Wh a vnitřní vedení bowdenů nechá naplno vyniknout čistý design rámu. V kombinaci s kvalitními komponenty se tak jedná o skvěle vybavené elektrokolo pro náročné vyjížďky i každodenní použití.

Podrobnější informace o elektrokolech Pells z kolekce 2022 >>

Krosová kola

Univerzální kolo pro rodinný výlet i na cestu do práce, to je naše Crono. Modernizovaný rám s geometrií pro pohodlnější vzpřímenější posed poskytuje pocit nadhledu a kolo se tak skvěle hodí na rekreační projížďky nenáročným terénem. Díky možnosti jednoduché montáže příslušenství a doplňků si můžete kolo doladit přesně podle svých potřeb. Novinkou u nových modelů je vnitřní vedení bowdenů pro zachování čistého designu kola.


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.