Nová kolekce Pells pro rok 2022

5. 10. 2021

Již od představení první ucelené kolekce pro veřejnost se držíme stejného cíle – dodávat kvalitní kola se závodním duchem širokému spektru uživatelů. V nové kolekci 2022 tomu není jinak. Stávající rámy prošly výraznou evolucí, aby splňovaly aktuální potřeby jezdců. Můžete se těšit na nové modely elektrokol, nové rámy, geometrie a zajímavé barevné varianty jednotlivých modelů.

Horská kola

Hledáte prvotřídní karbonový speciál na náročné XC tratě? Pak si jistě prohlédněte inovovanou modelovou řadu Duke, která nabízí to nejlepší z naší nabídky. Karbonový rám s moderní XC geometrií, osazený kvalitními komponenty pro zajištění co nejlepších výsledků. Nemáte úplně závodní ambice? Modelová řada Razzer bude pravděpodobně ta pravá. Zcela nový hliníkový rám vychází ze závodní XC geometrie, která je však vyladěna pro univerzální použití. Modely Razzer Evo Race a Evo Elite se tak mimo XC tratě skvěle hodí například na singletrail stezky či rekreační vyjížďky. V nabídce řady Razzer samozřejmě nechybí ani dámská a juniorská kola. Novinkou pro rok 2022 je Razzer Junior již ve velikosti XXS pro jezdce již od 145 cm.

Podrobnější informace o horských kolech Pells z kolekce 2022 >>

Silniční kola

Lehký, rychlý, univerzální, to je Aeron. Tuto modelovou řadu pravděpodobně není třeba dlouze představovat. Hliníkový rám s pohodlnou geometrií, doplněný kvalitními komponenty a možností osazení širšími gravel plášti, z něj dělá kolo pro každou příležitost.

Podrobnější informace o silničních kolech Pells z kolekce 2022 >>

Elektrokola

Popularita elektrokol stále roste, a proto jsme jim v nové kolekci věnovali velkou část vývoje a přicházíme na trh s dvojicí nových rámů Pells Thorr, jelikož velkou novinkou pro nadcházející rok je osazení vybraných modelů motorem Bosch Performance 4. generace. V nabídce zůstává i osvědčený motor Bafang a máte tak možnost vybrat si dle svých preferencí. Integrovaná baterie s kapacitou až 750 Wh a vnitřní vedení bowdenů nechá naplno vyniknout čistý design rámu. V kombinaci s kvalitními komponenty se tak jedná o skvěle vybavené elektrokolo pro náročné vyjížďky i každodenní použití.

Podrobnější informace o elektrokolech Pells z kolekce 2022 >>

Crossová kola

Univerzální kolo pro rodinný výlet i na cestu do práce, to je naše Crono. Modernizovaný rám s geometrií pro pohodlnější vzpřímenější posed poskytuje pocit nadhledu a kolo se tak skvěle hodí na rekreační projížďky nenáročným terénem. Díky možnosti jednoduché montáže příslušenství a doplňků si můžete kolo doladit přesně podle svých potřeb. Novinkou u nových modelů je vnitřní vedení bowdenů pro zachování čistého designu kola.

Podrobnější informace o crossových kolech Pells z kolekce 2022 >>

Dámská kola

Dobře víme, že dámy si potrpí především na vzhled svého kola, a proto jsme pro sezónu 2022 nachystali modely, které si zamilují na první pohled.

V kategorii horských kol se můžete těšit na 5 modelů řady Pells Razzer W. Vrcholem je skvěle vybavený Pells Razzer Pro W, který zaujme decentní bílou barvu rámu a kvalitními komponenty v podobě vzduchové vidlice SR Suntour nebo řazení Shimano Deore 1x12.

Pells Razzer Pro W

Chcete si užívat jízdu přírodou s partnerem, který se ale snaží trhnout rekord v daném úseku kopce? Vyberte si některý z dámských modelů elektrokol řady Pells Thorr W a buďte nahoře dřív než on.
V nabídce najdete 3 modely s různou výbavou a zajímavými barevnými kombinacemi. Například model Pells Thorr Base W s tyrkysovým rámem si zamilujete na první pohled.

Pells Thorr Base W

Pro rodinný výlet po okolí nebo na cestu do města jsme nachystali dva modely crossových kol Pells Crono W. Novinkou je snížená horní rámová trubka pro výrazně snazší nasedání na kolo a vnitřní vedení bowdenů pro čistý design rámu.

Podrobnější informace o dámských kolech Pells z kolekce 2022 >>

Dětská kola

První kolo či odrážedlo je v životě dítěte věc, na kterou bude dlouho vzpomínat. Aby byly tyto vzpomínky co nejlepší, přichystali jsme řadu odrážedel Pells One v pěti různých barvách. Nízká hmotnost poskytne budoucím cyklistům skvělou ovladatelnost a jízda tak pro ně bude velmi zábavná.

Odrážedlo Pells One

Pro plynulý přechod z dětských kol do dospělých kategorií nepřehlédněte dva modely juniorských kol řady Pells Razzer Junior. Tato kola vychází z oblíbené řady horských kol Pells Razzer a nabídnou univerzální geometrii se závodním duchem. Díky přepracovanému rámu a 27,5” kolům se hodí pro jezdce s výškou již od 140 cm a rozsah velikostí pak přechází do dospělých kategorií.

Podrobnější informace o dětských kolech Pells z kolekce 2022 >>


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.