10. 1. 2022

Dětská kola z kolekce 2022

Napadlo vás někdy, jak zásadní je pro nás dovednost jízdy na kole? U dětí se jedná o podobně zlomovou událost jako třeba čtení. Jistě si vybavíte klasické věty pyšných rodičů: „Už se plazí – Už mluví – Už umí číst.“ A bezpochyby k nim patří také: „Už umí jezdit na kole.“

Odrážedla

Pro ty nejmenší cyklisty ve věku 2–5 let máme v nabídce odrážedlo Pells One v 5 barvách – černá, červená, modrá, žlutá a růžová. Naším cílem bylo dosáhnout co nejnižší hmotnosti, která se nakonec zastavila na pouhých 3,4 kg, což je vzhledem k nafukovacím pneumatikám a zadní brzdě skvělá hodnota. Dětem se díky tomu bude odrážedlo dobře ovládat a vám, jakožto rodičům, nehrozí při přenášení skolióza páteře.

Pro pohodlný a bezpečný posed slouží příjemné gelové sedlo, jehož výška se dá jednoduše měnit v širokém rozsahu bez použití nářadí.

Dopřejte svým dětem radost z jízdy na nových odrážedlech Pells.

Juniorská kola

V této kategorii najdete horská kola pro dospívající jezdce s výškou již od 140 cm. Na výběr jsou dva modely – Pells Razzer Base Junior a Pells Razzer Comp Junior.

Rám svou geometrií i materiálem vychází z modelové řady klasických horských kol Pells Razzer a jedná se tak o rychlá a univerzální kola se sportovním duchem. Oba modely jsou osazeny 27,5“ koly s kvalitními plášti Continental Race King Shieldwall.

Pells Razzer Comp Junior

Tento vyšší model jsme osadili kvalitními komponenty ve formě vzduchové vidlice SR Suntour XCR 32 se zdvihem 100 mm, přehazovačky Shimano Deore s 1x10 převody a hydraulických brzd Shimano BR-MT201. S touto výbavou už nic nebrání pořádným vyjížďkám i v náročnějším terénu a neztratí se ani na juniorských XC závodech.

PELLS Razzer Comp Junior

Pells Razzer Base Junior

Nemáte úplně závodní ambice? Pak vám skvěle poslouží tento nižší model, pro který jsme zvolili odpruženou vidlici SR Suntour XCM se zdvihem také 100 mm, přehazovačku Shimano Alivio 1x9 a hydraulické brzdy Shimano BR-MT200.

PELLS Razzer Base Junior

Modely Razzer Junior jsou skvělou přípravou na přechod do dospělých kategorií cyklistiky.

Dbejte prosím také na bezpečnost svých dětí a při výběru kola nezapomeňte na vhodnou helmu.

Objevte svět cyklistiky na dětských kolech a odrážedlech Pells.

 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.