7. 12. 2021

Elektrokola z kolekce 2022

Popularita elektrokol stále roste, a proto jsme jim v nové kolekci věnovali velkou část vývoje a přicházíme na trh s dvojicí nových rámů Pells Thorr a Thorr Evo. Velkou novinkou pro nadcházející rok je osazení vybraných modelů motorem Bosch Performance 4. generace. V nabídce zůstávají i osvědčené motory Bafang a máte tak možnost vybrat si podle svých preferencí. Pojďme se tedy společně podívat, jaké změny jsme pro vás nachystali.

Pells Thorr Evo

Zcela nová modelová řada Thorr Evo představuje to nejlepší z nabídky elektrokol Pells. Tomu odpovídá nejen zvolená výbava, ale například také přítomnost pevných os, které přispívají k vyšší tuhosti a lepší ovladatelnosti v náročných podmínkách. Všechny modely jsou také připraveny na montáž teleskopické sedlovky pro snadné snížení výšky sedla v náročnějších pasážích. Zásadní inovací je použití pohonu Bosch Smart System právě u této modelové řady.

Bosch Smart System

Plně integrovaná baterie Bosch PowerTube 750 o kapacitě 750 Wh, která nabízí až o 20-25 % delší dojezd než PowerTube 625, nejnovější motor Bosch Performance CX 4. generace a kombinace nového displeje KIOX 300 a dálkového ovladače Bosch LED Remote. To vše dohromady tvoří Bosch Smart System.

Díky propojení s aplikací eBike Flow dostává cykloturistika s e-bikem nový rozměr. Nyní můžete provádět update kola, zaznamenávat své výkony a trasy nebo třeba upravovat jízdní režimy. Kromě toho jsou k dispozici také všechny důležité informace od stavu baterie až po příští servisní prohlídku. To vše na jednom místě – ve vašem telefonu.


Pells Thorr Evo Elite

Pro ty nejnáročnější z vás jsme připravili Pells Thorr Evo Elite, který jsme vybavili komponenty Shimano Deore a XT, hydraulickými brzdami Shimano a vzduchovou vidlicí RockShox Recon se zdvihem 120 mm. V kombinaci s nejvýkonnějším motorem Bosch a baterií PowerTube 750 se můžete těšit na dlouhé vyjížďky za hranice dosud prozkoumaných oblastí.

Pells Thorr Evo Pro

Skvělou alternativou k modelu Elite je varianta Pro. Všechny důležité komponenty sdílí s vyšším modelem, liší se pouze v pár komponentech jako je například vzduchová vidlice RockShox Judy Silver se zdvihem 120 mm nebo přehazovačka Shimano Deore místo XT, kterou najdete u vyššího modelu.

Pells Thorr Evo Advanced

Posledním z modelů v rámci řady Thorr Evo je model Advanced. Stejný motor Bosch s kroutícím momentem až 85 Nm ve spojení s integrovanou baterií Bosch PowerTube 600 nabídne dostatek výkonu v každé situaci. Výbava je dále doplněna komponenty Shimano Alivio, hydraulickými brzdami Shimano BR-MT200 a vzduchovou vidlicí SR Suntour XCM se 120mm zdvihem.

 

Pells Thorr

Mezigeneračně prošla i modelová řada Pells Thorr velkými změnami. Připravili jsme úplně nové rámy s integrovanou baterií, kterou u modelů Thorr Comp a Thorr First nabízíme ve dvou kapacitách – 630 a 720 Wh. Variantu s vyšší kapacitou baterie poznáte podle označení ER (Extended Range). Model Thorr Base pak disponuje baterií s kapacitou 522 Wh. Samozřejmostí u všech modelů je vnitřní vedení bowdenů a montážní body pro snadné připevnění doplňků a příslušenství.

Pells Thorr Comp

Skvěle vybavený univerzální e-bike, který zaujme výkonným středovým motorem Bafang M500 s kroutícím momentem až 95 Nm a dobrou výbavou. Ve své základní verzi nabídne baterii s kapacitou 630 Wh, verze ER pak 720 Wh. Obavy z dojezdu tak můžete hodit za hlavu a naplno si užít radost z nově objevených cest a míst. K tomu vám pomůže kvalitní řazení Shimano Deore 1x12, hydraulické brzdy Shimano a vzduchová vidlice SR Suntour se zdvihem 100 mm. Jistotu na cestách bez ohledu na povrch dodají pláště Continental Ruban.

Vybrat si můžete ze dvou barevných variant – červená a černá. V případě dámského modelu Pells Thorr Comp W je dostupné bílé provedení.

Pells Thorr First

Další možností výběru z naší nabídky elektrokol Pells je model Pells Thorr First, který je také, stejně jako Thorr Comp, dostupný i ve verzi ER. Oproti vyššímu modelu se liší zvoleným motorem Bafang M400 s kroutícím momentem 80 Nm a řazením Shimano Deore 1x10. Ostatní prvky výbavy jsou u tohoto modelu zachovány stejné pro co nejlepší zážitek z jízdy.

I tento model nabídne několik barevných provedení. Těšit se můžete na šedou, modrou a v případě dámského modelu černou barvu rámu.

Pells Thorr Base

Poslední novinkou, kterou si dnes představíme, je model Pells Thorr Base. Dostatečně výkonný středový motor Bafang M400 v kombinaci s baterií o kapacitě 522 Wh poskytuje skvěle dávkovanou přípomoc přesně ve chvílích, kdy ji potřebujete. Kopce v okolí už tak nebudou překážkou, ale zajímavou výzvou, která posune vaše hranice zase o kousek dál.

Tento model najdete v červené a černé barvě. Pro dámy jsme připravili zajímavou tyrkysovou variantu.

Nabídka elektrokol je pro sezónu 2022 opravdu široká a věříme, že si svůj ideální e-bike vybere opravdu každý.

Vydejte se za zážitky na horských elektrokolech Pells.


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.