14. 12. 2021

Crossová kola z kolekce 2022

Univerzální kolo pro rodinný výlet i na cestu do práce, to je naše Crono.

Modernizovaný rám s geometrií pro pohodlnější vzpřímenější posed poskytuje pocit nadhledu a kolo se tak skvěle hodí na rekreační projížďky nenáročným terénem. Užší profil plášťů nabídne nižší valivý odpor a šlapání je díky tomu bez zbytečných ztrát. Spolehnout se na cestách můžete na hydraulické kotoučové brzdy, a to u všech modelů. Díky možnosti jednoduché montáže příslušenství a doplňků si můžete kolo doladit přesně podle svých potřeb.

Novinkou u modelů pro nadcházející sezónu je vnitřní vedení bowdenů pro zachování čistého designu kola.

Pells Crono Absolut

Pro ty nejnáročnější z vás, kteří chtějí skvělou výbavu, jsme připravili model Crono Absolut. Ten nabídne například vzduchovou vidlici RockShox Paragon Gold se zdvihem 80 mm, která skvělé tlumí i větší nerovnosti. O přesné řazení celkem 30 převodů se stará přehazovačka Shimano XT s dlouhou životností.

Těšit se můžete na elegantní černou barvu rámu v kombinaci se stříbrným logem Pells.

PELLS Crono Absolut

Pells Crono Elite

Velmi podobnou výbavou se pyšní také druhý nejvyšší model Crono Elite, který se liší pouze zvolenou vidlicí SR Suntour NCX se zdvihem 80 mm. Zbytek výbavy zůstal stejný pro zachování co nejlepších jízdních vlastností.

PELLS Crono Elite

Pells Crono Pro

Dalším modelem, na který se dnes podíváme, je Pells Crono Pro. Skvěle se hodí především pro rekreační cyklistiku a univerzálnější použití. Pro dosažení dobrého kompromisu v rámci výbavy a ceny jsme tento model vybavili odpruženou vidlicí SR Suntour NCX a přehazovačkou Shimano Alivio, která se postará a bezproblémové řazení 27 rychlostí.

PELLS Crono Pro

Pells Crono Pro W

Velkou změnou oproti starším modelům Pells Crono W je výrazné snížení horní rámové trubky u dámských modelů. Díky tomu je nastupování na kolo mnohem snazší, než tomu bylo v minulosti. Kromě této změny rámu je dámská varianta Pells Crono Pro W vybavena stejně jako pánský model Crono Pro.

Pells Crono Comp

Poslední novinkou je model Pells Crono Comp s odpruženou vidlicí SR Suntour NEX a přehazovačkou Shimano Acera. Univerzálnímu použití odpovídá také široký rozsah 24 převodů v provedení 3x8.

PELLS Crono Comp

Pells Crono Comp W

Druhým dámským modelem řady Crono je právě Pells Crono Comp W. V oblasti výbavy je opět shodný s pánským modelem, ale zaujme sníženým rámem a poutavou vínově červenou barvou.

PELLS Crono Comp W

Bez ohledu na to, jaký model řady Pells Crono si vyberete, můžete se těšit na pohodlnou jízdu a velmi univerzální využití.

Vydejte se za zážitky na crossových kolech Pells.


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.