12. 11. 2021

Horská kola z kolekce 2022

Kategorie horských kol bezpochyby patří k nejrozšířenější a nejobsáhlejší skupině produktů Pells. Z naší nabídky si vybere každý, ať už hledá prvotřídní karbonový hardtail, který nabídne závodní specifikace bez kompromisů, nebo univerzální kolo pro každodenní použití.

Pells Duke

Modelová řada Duke představuje to nejlepší z horských kol Pells a to hlavně díky lehkému karbonovému rámu s moderní XC geometrií. Ten nabízí výbornou tuhost a minimální ztráty energie. Využití pevných os BOOST a hlavového složení s tapered sloupkem výrazně přispívá k celkové tuhosti a dobré ovladatelnosti kola.

Vrcholový model Pells Duke Team jsme osadili nekompromisní výbavou v podobě vidlice Fox Performance 100 mm, nejvyšší řady Shimano XTR s řazením 1x12 a převodníkem s 34 zuby, výkonných brzd Shimano XTR a plášťů Continental Race King Protection. Zaujme nejen svou výbavou, ale také netradiční barvou rámu. Speciální barva Chameleon se, jak již název napovídá, mění v širokém barevném spektru podle úhlu pohledu a množství okolního světla. Můžete si tak být jistí, že se jen tak neokouká a vždy překvapí novou barevnou kombinací.

Pells Razzer

Modelová řada Razzer je pro rok 2022 plná změn a inovativních prvků. Došlo k rozdělení řady pro lepší přehlednost napříč nabídkou a na svět tak přichází označení Evo. Tím jsou označené dva nejvyšší modely Race a Elite.

Razzer Evo

Díky využití jiného materiálu mohou být rámy Razzer Evo lehčí při zachování stejné tuhosti jako u řady Razzer. K celkové tuhosti a skvělým jízdním vlastnostem přispívá také využití pevných os a hlavového složení s tapered sloupkem.

Zcela nová geometrie kombinuje prodloužený horní rámový trojúhelník a zkrácenou sedlovou trubku. Díky tomu je posed více umístěn mezi kola a poskytuje ideální rozložení váhy. Nový Razzer Evo se tak skvěle hodí jak na XC tratě, tak i na lehčí singletrail.

Mohutnější zadní stavba poskytuje dostatek prostoru pro osazení kol širšími plášti. Ať už vás tedy čeká náročný výjezd plný kořenů a kamení, nebo hravý flow trail v bikeparku, Razzer Evo je připraven podpořit vaše ambice a posunout hranice ježdění zase o kus dál.

Nezáleží, jestli se vydáte na místní XC závod, do bikeparku nebo na týdenní přejezd hor. Každý kilometr bude zážitek, na který budete s radostí vzpomínat.

Razzer

Ani u nižších modelů však nezůstal stát kámen na kameni a také se dočkali nových rámu se stejnou geometrií jako u vyšší řady Evo. Díky tomu se nám podařilo vytvořit univerzální hravá kola za zajímavou cenu.

Vydejte se za zážitky na horských kolech Pells.

 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.