17. 12. 2021

Dámská kola z kolekce 2022

Moc dobře víme, že dámy si potrpí především na vzhled svého kola, a proto jsme pro sezónu 2022 nachystali modely, které si zamilují na první pohled.
V oblasti výbavy se všechna dámská kola pyšní stejně kvalitní výbavou jako pánské modely a liší se tedy v barevném provedení, případně tvarem rámu.

Horská kola

V této oblasti je na výběr hned z několika dámských modelů a o barevné kombinace zde není nouze. Nejvyšší nabízený model Pells Razzer Pro W zaujme jemnou bílou barvou rámu v kombinaci se stříbrným logem Pells. Zároveň nabídne výbavu v podobě vzduchové vidlice SR Suntour se zdvihem 100 mm a řazení Shimano Deore 1x12.

PELLS Razzer Pro W

Skvělou alternativou k tomuto modelu je Pells Razzer Comp W, pro který jsme zvolili zajímavou světle modrou barvu s nádechem tyrkysové. Oproti vyššímu modelu je vybaven ovládáním vidlice na řídítkách a mírně sníženým počtem rychlostí na 1x11 z původních 1x12, které najdete u modelu Razzer Pro W.

Obsah obrázku kolo, letecká dopravaPopis byl vytvořen automaticky

Další možností je Pells Razzer First W se vzduchovou vidlicí SR Suntour a řazením Shimano Alivio 2x9. Čistý a jednoduchý design v podobě bílého rámu s černým nápisem Pells může být právě to, co hledáte.

Obsah obrázku kolo, letecká dopravaPopis byl vytvořen automaticky

Máte radši výraznější barvy? Pak pro vás máme například Pells Razzer Base W. Jeho tmavý rám nechá naplno vyniknout růžové logo a zaujme nejednoho kolemjdoucího. V oblasti výbavy se můžete spolehnout na odpruženou vidlici SR Suntour a řazení Shimano Alivio 3x9.

Obsah obrázku koloPopis byl vytvořen automaticky

Posledním dámským modelem v kategorii horských kol, který si dnes představíme je Pells Razzer Zero W. Zaujme hlavně vínově červeným nápisem na bílém rámu, který je dále osazený řazením Shimano Acera 3x8 nebo například odpruženou vidlicí SR Suntour.

PELLS Razzer Zero W

Elektrokola

Ani v této kategorii jsme nezaháleli a pro sezónu 2022 nabízíme tři modely dámských elektrokol Pells. Prvním z nich je Pells Thorr Comp W se skvělou výbavou v podobě výkonného motoru Bafang M500, baterie o kapacitě 630 Wh, která vám nabídne dojezd až 150 km, kvalitního řazení Shimano Deore 1x12 nebo třeba vzduchové vidlice SR Suntour.

PELLS Thorr Comp W

Druhým z modelů je Pells Thorr First W, který nabídne dostatečně výkonný motor Bafang M400, stejnou baterii o kapacitě 630 Wh. O snadné a přesné řazení se u tohoto modelu postará přehazovačka Shimano Deore s počtem rychlostí 1x10.

PELLS Thorr First W

Zbývajícím třetím modelem je Pells Thorr Base W s krásným tyrkysovým rámem. Dostatečně výkonný středový motor Bafang M400 v kombinaci s baterií o kapacitě 522 Wh poskytuje skvěle dávkovanou přípomoc přesně ve chvílích, kdy ji potřebujete. Díky tomu už neplánované kopcovité úseky nebudou překážkou, ale stane se z nich příjemné zpestření. Na cestě do kopce i z kopce vás podpoří řazení Shimano Alivio s 1x9 převody.

PELLS Thorr Base W Blue

Vybírat samozřejmě můžete také z několika pánských modelů elektrokol, které nabídnou další barevné varianty.

Crossová kola

Jen tak vyrazit do přírody na pěkný rodinný výlet a odpočinout si od pracovních povinností. K tomu skvěle poslouží právě Crossová kola Pells.

V rámci této kategorie u nás najdete dva modely řady Crono, a to Pells Crono Pro W a Crono Comp W. Rám obou kol nabídne pohodlný posed díky vzpřímenější geometrii a snížená horní rámová trubka navíc výrazně usnadňuje nasedání na kolo.

Výbava obou modelů je velmi podobná a spočívá například v hydraulických kotoučových brzdách nebo odpružené vidlici se zdvihem 80 mm, která přispívá k pohodlné jízdě i na menších nerovnostech. Model Crono Pro W je dále vybaven přehazovačkou Shimano Alivio 3x9 a poznáte ho podle bílého rámu se stříbrným logem.

PELLS Crono Pro W

Druhý z modelů, Pells Crono Comp W, nabídne dostatečný rozsah převodů (3x8) pro každou příležitost a o jejich snadné řazení se postará přehazovačka Shimano Alivio. Tento model zaujme výraznější vínově červenou barvou rámu se stříbrným nápisem.

PELLS Crono Comp W

Ať už tedy hledáte kolo pro jakékoliv použití, věříme, že z naší nabídky dámských kol si vyberete to pravé.

Vydejte se za zážitky na dámských kolech Pells.


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.