29. 11. 2021

Silniční kola z kolekce 2022

Vstupte do světa silniční cyklistiky díky univerzálním a rychlým kolům Pells Aeron.

V rámci modelové řady pro rok 2022 je Aeron dostupný ve dvou výbavách. Oba modely sdílejí pár základních charakteristik, mezi které se řadí například hliníkový rám s redukovanou zadní stavbou pro zvýšení boční tuhosti a lepší přenos energie, hydraulické kotoučové brzdy nebo karbonová vidlice.

Vstupní model Aeron 2 zaujme především začínající jezdce, kterým nabídne skvělou ovladatelnost, univerzálnost a kvalitní výbavu. Oblíbený pohon Shimano Tiagra 2x10 zaručí přesné řazení, dostatečný rozsah a dlouhou životnost. O bezpečné zastavení se postarají výkonné hydraulické kotoučové brzdy Shimano Tiagra. Dále jsme tento model osadili koly Mach Pulse 17 a plášti Continental Ultra Sport.

Druhým z modelů je Aeron 1, který přichází s kompletní výbavou Shimano 105 v oblasti řazení i brzd. Abychom docílili dobrého zrychlení, zvolili jsme lehká zapletená kola Fulcrum R900, které jsou oproti běžným kolům podstatně tužší, čímž snižují ztráty energie a propůjčují kolu hravost při každém šlápnutí. Novinkou pro sezónu 2022 je nádherná modrá barva rámu.

 

 

Pells Aeron tak představuje skvělou volbu jak pro začínající, tak i pro pokročilé jezdce, kteří hledají pohodlné a univerzální silniční kolo s dobrou výbavou. Možnost osadit kola širšími plášti (až 32C) navíc otevírá zcela nové možnosti plánování tras. Nyní už nejste limitovaní pouze na asfaltové silnice, ale můžete se vydat objevovat i místa, kam byste se s klasickou silničkou nepustili.

Ať už si vyberete kterýkoliv z modelů Aeron, o zážitky a radost z jízdy určitě nebude nouze ani na jednom z nich.

Vydejte se za zážitky na silničních kolech Pells


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.