• Kód: 3POS0051
  • EAN: 8595707314786

Výroční brožura - 30 let Pells

Fotografiemi bohatě doprovázená brožura na 50 stránkách představuje historický vývoj společnosti PELLS, zásadní momenty ve vývoji ve své době unikátních karbonových rámů či první sportovce, kteří je používali – například Ladu Kozlíkovou. Zobrazit více
99 Kč
Skladem

Popis

Brožuru jsme pro vás sestavili u příležitosti třicetiletého výročí společnosti PELLS. V devíti kapitolách představuje zásadní momenty našeho historického a technologického vývoje. Dočtete se v ní například o impulzech, které vedly Libora Petřvaldského k samotnému založení firmy PELLS, naší původní i současné vizi, o vývoji prvních karbonových komponentů a rámů kol či o naší spolupráci s předními sportovci, kteří naše produkty používali mezi prvními – Ladě Kozlíkové, Ondřeji Sosenkovi, Romaně Labounkové a dalších.
Text brožury bohatě doprovází obrazová příloha, která je primárně tvořena fotografiemi, z nichž mnohé jsou dnes již archivní a jinde nejsou k nalezení. Graficky přehledně zpracovaná brožura vám tak na 50 stránkách poskytne veškeré informace o minulosti, současnosti i budoucnosti kol PELLS.