Silniční tretry FLR FXX White - 43

Model FXX se stal vítězem dvou etap na Grand Tour La Vuelta Espana a silničního mistrovství USA. S podrážkou R500, výkonnostní vložkou Performance a prodyšným svrškem zaujímá přední příčky závodních silničních treter.

Kód: FXXWH43
5 190 Kč
Doprava zdarma

Zboží nelze objednat

Popis produktu

Model FXX se stal vítězem ceny časopisu Cycling Plus v kategorii silničních treter. Je lehčí, pevnější, rychlejší. A navržen pro jediný cíl: dosáhnout maximálního výkonu tuhým přenosem energie. Poskytují komfort a vynikají svou aerodynamikou. Jejich elegantní profil je vybaven podrážkou z tuhých karbonových vláken R500 a tvarovaná stélka s podpůrnou patou pomáhá zvýšit průtok krve, omezit otlaky a zajistit, aby každý watt energie putoval přímo do pedálů.

Bezešvý svršek je vytvořen z jednoho kusu lehkého mikrovlákna se šesti vložkami ze vzdušné síťoviny přes oblast prstů a boční panely. Zajišťují v botě rovnoměrné proudění vzduchu a podporují ventilaci celého chodidla. Dva nezávislé otočné ovladače Atop optimalizují upevnění nohy v každé z kritických zón chodidla. Spodní kolečko zabezpečuje klenbu a přední část chodidla, zatímco horní kolečko blokuje kotník a patu. Model FXX je vybaven výkonnostní vložkou Performance.

Hmotnost 226 g

Technická specifikace

  • Rok: 2024
  • Velikost: 43
  • Barva: Bílá
Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.