Pedály LOOK X-Track Race Carbon Ti Black

LOOK X-Track Race Carbon Ti je SPD pedál, který nabízí nejlepší poměr výkonu a hmotnosti na MTB trhu. Výjimečná robustnost, která odolá i těm nejextrémnějším nárazům. Konzistentní a trvanlivý zážitek ze zapínání díky optimalizované geometrii.

Skladem
Kód: LK18224
5 299 Kč
Doprava zdarma
1

Popis produktu

V závodě je každá vteřina drahá a nemůžete si dovolit ztratit ani zlomek vteřiny. Pedály LOOK X-Track Race Carbon Ti jsou speciálně navržené pro nejhorší podmínky trailové a cross-country jízdy. Geometrie mechanismu je navržena tak, aby se snadno zapínala za všech podmínek a odváděla veškeré nečistoty (jako je bláto nebo písek), které do pedálu nepatří. Karbonové tělo nabízí kontaktní plochu 515 mm², zatímco titanová osa zajišťuje tuhost a lehkost pedálu: pouhých 145 gramů pod nohou.

NEJLEPŠÍ POMĚR VÝKONU A HMOTNOSTI
SPD pedál musí reagovat na množství různých situací. Fungování pedálů ovlivňují vnější podmínky. Veškerá energie, kterou cyklista vyvine, se na MTB kolo přenáší prostřednictvím pedálů. Jejich role je proto klíčová. Cílem společnosti LOOK bylo najít řešení, které by umožnilo co nejefektivnější přenos energie jezdce. Proto se společnost LOOK rozhodla, že při specifikaci výrobku bude hrát primární roli poměr hmotnosti a kontaktní plochy. Proto společnost LOOK zkonstruoval pedál s nejlepším poměrem hmotnosti a kontaktní plochy na trhu.

OPTIMÁLNÍ KONTAKTNÍ PLOCHA
Boční kontaktní opora vede nohu při hledání pedálu a poskytuje kontaktní bod, i když se bota ještě nezacvakla. Tato široká kontaktní plocha zabraňuje klouzání nohy po těle pedálu a nabízí konzistentní a jistou oporu.

GEOMETRIE MECHANISMU
Mechanismus funguje bez ohledu na vnější podmínky (v blátě se síly výrazně liší od těch, které se vyskytují za sucha), větší prostor umožňuje lepší odstraňování různých nečistot (bláto, písek, aj). Tyto zóny poskytují uživateli stálý a stabilní pocit bezpečného připnutí, a to za všech podmínek.

Materiál osy: Titan
Materiál těla: Carbon
Plocha pedálu: 515 mm²
Šířka pedálu: 60 mm
Celková výška setu (pedál + kufr) 16,8 mm (10,7 + 6,1 mm)
Q Faktor: 53 mm
Předpětí: 6 až 14
Standardní kufry jsou součástí balení (easy cleat kufry jsou k dispozici samostatně)
Upínání: Standartní SPD
Úhel vůle: 6°
Uvolňovací úhel: 13°
Hmotnost 1 pedálu: 175 g
Hmotnost páru + kufrů: 400 g
Hmotnost kufrů: 50 g

Technická specifikace

  • Rok: 2023
  • Typ: Horské
  • Hmotnost g: 340 g
  • Barva: Černá
Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.