• Kód: 55967718841661

Pedály LOOK Trail Roc Plus

Platformové pedály LOOK Trail Roc+ byly navrženy, aby posunuly hranice přilnavosti a kontroly. Mají širokou, konkávní platformu z kovaného hliníku a vysoce odolné osy pro dokonalou stabilitu a bezkonkurenční odolnost. Zobrazit více
Vybrat velikost
3 999 Kč Na splátky
Doprava zdarma

Popis

Co kdybyste mohli ovládat gravitaci? Naklonit se do zatáčky co nejvíce, aniž byste ztratili kontakt se stopou, nebo s lehkostí přeletět dvojáky? Platformové pedály LOOK Trail Roc+ díky 10 nastavitelným hliníkovým pinům a výšce profilu 16 mm vás udrží přilepené ke kolu v zatáčkách, při skocích a technických úsecích. Udělejte z každé jízdy novou výzvu!

Model je dotažený na maximum s pomocí freeridových MTB jezdců, jako je Thomas Genon. Chlubí se robustní a odolnou konstrukcí s možností výměny komponentů, 2 spolehlivými a hladkými ložisky, jehlovým ložiskem a vyměnitelnými čepy. Lehkost vzdoruje gravitaci díky kované hliníkové konstrukci a hladkému chodu prémiových ložisek. Elegantní design je zaměřený na efektivitu, který se dodává ve třech decentních, stylových barvách. Kvalita vyrobená ve Francii.

VZDORUJÍCÍ GRAVITACI
Lehký pedál s hladkými ložisky a nízkým profilem přirozeně padne pod nohu. Trail Roc+ kombinuje nízkou hmotnost s vysoce kvalitními ložisky a výškou profilu pouhých 16 mm. Světlá výška je optimální a pedál se intuitivně a rychle hledá pod nohou.

DESIGN BEZ KOMPROMISŮ
Pedál Trail Roc+ nabízí dokonalé rozhraní při jízdě v klopených zatáčkách, při startech a přistáních a zajišťuje podporu na elitní úrovni ve všech situacích. Konstrukce je rezolutně vysoce výkonná, s širokou, stabilní platformou pro maximální kontrolu a konkávním tvarem pro dokonalou plynulost.

 

Materiál osy: Chromoly +
Materiál těla: Kovaná slitina
Q Factor: 61,5 mm
Technologie: Platformové pedály
Plocha platformy: 107x107 mm
Hmotnost pedálu: 197 g
Hmotnost páru: 395 g

Specifikace

Rok: 2023
Typ: Enduro
Hmotnost g: 395 g
  • Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.