MTB Tretry FLR F55 White - 47

Boty z kvalitního syntetického svršku s nízkoprofilovými pásky na suchý zip a podrážkou M250? K tomu odnímatelné hroty na špičce a šest panelů ze síťoviny? Ano, to jsou MTB tretry F55.

Kód: F55WH47
2 090 Kč
Doprava zdarma

Zboží nelze objednat

Popis produktu

Klasická a cenově dostupná obuv F-55 III s vysokým výkonem je prvotřídní všestrannou volbou. Je vyrobena z kvalitního syntetického svršku se šesti vloženými panely ze síťoviny, které zaručují dostatečné větrání nohou.

Bota je vybavena třemi nízkoprofilovými pásky na suchý zip, které zajišťují přesné a bezpečné upevnění, a snadno je nastavíte během jízdy. Perforovaný ergonomický jazyk zase díky své prodyšnosti rychle odvádí vlhkost.

Model F-55 III je vybaven aktualizovanou MTB podrážkou M250, vyrobenou z nylonu pro vynikající přenos energie, a pyšní se výstupky podrážky s dvojitou hustotou. Ty zvyšují přilnavost v terénu. Další vychytávkou jsou odnímatelné hroty na špičce pro lepší trakci v zimním počasí nebo při cyklokrosu. Podpora klenby po celé délce zajišťuje, že se podrážka časem nesbalí a dobře polstrovaný jazyk pomáhá rovnoměrně rozložit tlak na nohu a pohlcovat vibrace na trati.

Hmotnost 323 g

Technická specifikace

  • Rok: 2024
  • Velikost: 47
  • Barva: Bílá
Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.