4. 5. 2023

Thorr - Univerzální e-bike pro všechny

Ověřené a oblíbené řady horských elektrokol Thorr Evo a Thorr nemohly v kolekci PELLS 2023 chybět. Zatímco Thorr Evo staví na špičkových elektromotorech Bosch a zvládne nejen cyklostezky, ale také přejezd Alp či lehčí singletrail, modely Thorr s motory Bafang sází na univerzálnost a dostupnost.

 

 

Thorr Evo

Cyklostezka, lehčí singletrail i přejezd Alp. S hardtailem Thorr Evo si díky přípomoci plně integrovaného špičkového elektromotoru Bosch Smart System Performance CX napájeného 750 Wh baterií, odlehčenému a zároveň pevnému rámu s pohodlnou a stabilní geometrií užijete spoustu zábavy i v náročnějším terénu. K výběru jsme pro vás připravili tři varianty lišící se výbavou i barvou, z nichž každou pohání výkonný elektromotor Bosch.
 

Thorr Evo 1

Náš nejvýkonnější hardtail s elektrickou přípomocí. Do terénu je vybavený vzduchovou vidlicí Marzocchi Bomber Z2 se zdvihem 120 mm, 12rychlostním řazením Shimano Deore/XT perfektně podporujícím plynulost jízdy a plášti Continental Race King 29/2,2, které na nerovném povrchu vykazují skvělou přilnavost a na hladkém zase nízký valivý odpor. Kontrolu nad přípomocí elektromotoru Bosch drží pevně v rukou Bosch Smart System, který je lehce ovladatelný prostřednictvím moderního barevného displeje KIOX 300.

 

Thorr Evo 2

Prostřední model řady nabízí zlatý poměr ceny a výkonu. S nerovnostmi v terénu si lehce poradí vzduchová vidlice Suntour Raidon 34 se zdvihem 120 mm. O hladké řazení se stará Shimano Deore 12s a o bezpečnost účinné brzdy Shimano BR-MT200. Perfektní přilnavost na nerovném povrchu a naopak nízký valivý odpor na hladkém povrchu nabízí pláště Continental Race King 29/2,2. Stejně jako vlajkový model řady i Thorr Evo 2 kontroluje elektrickou přípomoc Bosch Smart System prostřednictvím moderního barevného displeje KIOX 300.


 

Thorr Evo 3

Vstupní model do řad rodiny Thorr Evo nabízí stejně jako jeho starší sourozenci žádaný pohon Bosch Performance CX, který napájí 625 Wh baterie a kontrolu nad ním zprostředkovává displej Purion. Nerovnosti v terénu hladí vidlice Suntour XCM se zdvihem 120 mm. Plynulost jízdy podporuje řazení Shimano Cues 9s a o bezpečnost se starají hydraulické brzdy Shimano BR-MT200. V terénu i na cyklostezce dodávají jistotu přilnavé 29” pláště Continental Ruban.

    

 

   

Thorr

Spolehlivost, odolnost a univerzálnost jsou stěžejními vlastnostmi řady Thorr. Tato kategorie dostupných elektrokol je zajímavá nejen cenou, ale především jízdními vlastnostmi, které dokáže nabídnout. Thorr totiž nedělá žádné kompromisy v kvalitě, dojezdu ani výkonu. Elektrickou přípomoc přesně dávkuje spolehlivým pohonným systémem ověřené značky Bafang, který mimo jiné vyniká možností využití vysokokapacitní baterie o výkonu až 720 Wh. Odolný rám nabízí pohodlnou geometrii zaměřenou zejména na dlouhé cesty a umožňuje jednoduchou montáž příslušenství. V nabídce jsou tři základní modely odstupňované dle výbavy, které lze navíc pořídit v dámské verzi s označením W, která nabízí atraktivní barvu rámu či ve verzi s označením ER, která je zaměřená na delší dojezd, kterého dosahuje vyšší kapacitou baterie.
 

Thorr 1 / 1 ER / 1 W

Nejvyšší model řady Thorr vyniká novým elektromotorem Bafang M510, který má skvěle vyladěný software a váhu o 400 g nižší, než tomu bylo u předchozí verze M420. Základní kapacitu baterie 630 Wh, která je pro běžného uživatele dostatečná, lze zakoupením modelu ve variantě Thorr 1 ER rozšířit až na 720 Wh, která je vhodná, plánujete-li opravdu dlouhé cyklovýlety. Thorr 1 je dále vybaven vzduchovou vidlicí Suntour XCR o zdvihu 100 mm, která skvěle pohlcuje nerovnosti, 10rychlostním řazením Shimano Deore které spolu s účinnými hydraulickými brzdami Shimano BR-MT200 zajišťují bezpečnost a plynulost jízdy.

 

 

Thorr 2 / 2 ER / 2 W

Dostupné elektrokolo se skvělým výkonem, který mu zajišťuje motor Bafang M400 napájený 630 Wh baterií, jejíž kapacita je u varianty modelu s označením Thorr 2 ER rozšířena na 720 Wh. E-bike vhodný na rodinný cyklovýlet i cestu do práce disponuje odpruženou vidlicí Suntour XCR se zdvihem 100 mm zaručující pohodlnou jízdu i na nerovném terénu, komponenty Shimano Cues 10s starající se o plynulost jízdy a skvěle přilnavé pláště Continental Ruban.


 

Thorr 3 / 3 ER / 3 W

Vstupní model do řad elektrokol PELLS. Vybaven je elektromotorem Bafang M400, baterií s kapacitou 504 Wh, kterou lze ve variantě Thorr 3 ER rozšířit až na 630 Wh, odpruženou vidlicí Suntour XCT se zdvihem 100 mm, která spolehlivě tlumí nerovnosti na trase a komponenty Shimano Cues 9s, díky kterým bude vaše jízda plynulá a bezpečná.

 

 

 

       

 

Ať už vás lákají přejezdy hor, dlouhé cyklovýlety i jednodušší singletraily a zvolíte modelovou řadu Thorr Evo s výkonným elektromotorem Bosch, nebo si chcete užít cyklodovolenou, rodinný výlet či cestu do práce na dnes již klasickém Thorru s ověřeným pohonem Bafang, neuděláte chybu ani v jednom případě. Obě řady nabízejí to nejlepší, co lze v dané cenové kategorii pořídit - spolehlivost, odolnost, skvělý výkon a univerzálnost.
 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.