9. 11. 2023

Airflow - Silniční speciál pro nejnáročnější

Aerodynamika, vysoká tuhost, nízká váha, špičkový výkon. Nový PELLS Airflow s karbonovým rámem a kompletní sadou Shimano Ultegra Di2 je silniční raketa s vůlí vyhrávat.

 

 

Moderní geometrie reflektuje nejnovější trendy v oblasti silniční cyklistiky. S cílem špičkového výkonu na asfaltu nabízí propracovanou kombinaci aerodynamiky a komfortu.

S každým šlápnutím do pedálů ucítíte maximálně efektivní přenos síly, který má na svědomí vysoká tuhost celého kola. 

Aerodynamiku a čistý design rámu z karbonových vláken podporuje kompletní integrace kabeláže dotažená k dokonalosti použitím kombo řídítek.

Kokpit s rozměry korespondujícími s velikostí kola umožňuje precizní ovládání za zachování vysokého komfortu. Ergonomicky tvarovaná karbonová kombo řídítka s velmi nízkou hmotností vykazují vysokou tuhost a skvěle padnou do ruky.

 

 

Lehká kola Fulcrum s efektivním přenosem energie jsou rychlá, tuhá a přispívají k ještě lepšímu pocitu z jízdy.

Airflow je standardně vybaven plášti Continental o průměru 25 mm, karbonová vidlice je však dostatečně široká; pokud upřednostňujete komfortnější jízdu, Airflow s přehledem pojme pláště až do šířky 32 mm.

 

 

Nejvyšší model řady, PELLS Airflow Ultimate, jsme osadili kompletní elektronickou sadou Shimano Ultegra Di2 s 12 rychlostmi, která splňuje požadavky nejnáročnějších jezdců. Řazení je rychlejší, přesnější a intuitivnější. Nabízí možnost nastavení režimu synchronizace a ovládání pouze pravou pákou.

 

   

 

Airflow je k dispozici ve třech provedeních:
 

Airflow Ultimate – vlajková loď silničních kol PELLS je vybavena kompletní elektronickou sadou Shimano Ultegra Di2 12s, karbonovými koly Fulcrum Airbeat 400DB s 40 mm vysokými ráfky, plášti Continental Grand Prix 5000 TR 25C a sedlem Selle San Marco Shortfit.
 

Airflow 1 je osazen mechanickou sadou Shimano Ultegra 11s, hliníkovými koly Fulcrum 600DB s 24 mm ráfky, plášti Continental Grand Prix 5000 TR 25C a sedlem Selle San Marco Shortfit.
 

Airflow 2 jako vstupní model nejvyšší řady silničních kol PELLS nabízí mechanickou sadu Shimano 105 12s, hliníková kola Fulcrum 600DB s 24 mm ráfky, pláště Continental Ultra sport 25C a sedlo Selle Italia Model X.

 

 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.