Trenažér SARIS H3 Smart

Saris H3 zcela změní Váš názor na trénink na ergometru. Jízda na něm je bezkonkurenčně tichá a realistická. Přímé uchycení setrvačníku eliminuje kontakt pláště s brzdným válcem trenažéru a H3 tak bravurně zvládá sebenáročnější tréninkový požadavek.

Na dotaz
Kód: 3204103010
28 990 Kč
Doprava zdarma
Zboží nelze objednat

Popis produktu

Saris H3 zcela změní Váš názor na trénink na ergometru. Jízda na něm je bezkonkurenčně tichá a realistická. Přímé uchycení setrvačníku eliminuje kontakt pláště s brzdným válcem trenažéru a H3 tak bravurně zvládá sebenáročnější tréninkový požadavek.

Věrně simuluje libovolný venkovní profil, zrychlení, jízdu po rovině či do velmi prudkého stoupání. Precizně vyvážený devítikilový setrvačník s patentovanou technologií PowerTuned dává pocit realistické odezvy lépe než jakýkoliv jiný systém. Řada patentů dovedla H3 k velmi nízké hlučnosti (typicky o 5-10dB nižší než u nejlepších výrobků v dané kategorii), účinnému a tichému chlazení, optimalizaci brzdné jednotky a jejího sladění se setrvačníkem, což má za následek onu výjimečnou tichost chodu i při nejvyšších zatíženích a zcela realistický pocit záběru do pedálů ve všech režimech.

Řada dalších konstrukčních „maličkostí“ dále zpříjemňuje použití a zvyšuje užitnou hodnotu trenažéru H3.

Hlavní přednosti H3 Direct Drive: - bezkonkurenční hlučnost 59 dB (při 32km/h) - špičková odezva na záběr - vynikající přesnost díky integrované technologii PowerTuned/PowerTap - okamžitá reakce elektromagnetické odporové jednotky Direct Drive s rozsahem až 2000W - revoluční technologie uchycení a výměny kola během několika vteřin - plná kompatibilita se všemi tréninkovými systémy virtuální reality pomocí ANT+, FE-C a Bluetooth 4.0 - plná kompatibilita se všemi osami včetně pevných a MTB.

Jejich dlouhověkost vedla k rozhodnutí, že Saris jako jediný výrobce na světě bude poskytuje na své trenažéry DOŽIVOTNÍ záruku mechanických částí trenažéru.

Technická specifikace

Hlučnost při 32 km/ hod. 59 dB
Maximální výkon 2 000 wattů, +20% stoupání
Elektromagnetický odpor
Elektronické ovládní brzdné jednotky
Odporová křivka, zátěž PowerTunned
Zajištění stability výsuvnými a nastavitelnými nohami
Přímé usazení bez zadního kola
Kompatibilata s koly 650b, 700c, 26", 27,5", 29"
Přenos signálu ANT+, FE-C, Bluetooth 4.0
Kompatibilní s kazetou Shimano 8 - 11 sp. (není součástí balení)
Ořech pro SD a XDR nutno samostaně dokoupit
Kompatibilní s pevnou osou 142/148 mm a zároveň 130/135 mm
Direct Drive
Továrně vyvažovaný setrvačník odvrtáváním hmoty
Doživotní záruka mechanických částí
PowerTuned technologie
Kompatibilní s VirtualTraining a dalšími aplikacemi např. Zwift, TrainerRoad

Technická specifikace

Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.