• Kód: 3204103010
  • EAN: 4055149356514

Trenažér SARIS H3 Smart

Saris H3 zcela změní Váš názor na trénink na ergometru. Jízda na něm je bezkonkurenčně tichá a realistická. Přímé uchycení setrvačníku eliminuje kontakt pláště s brzdným válcem trenažéru a H3 tak bravurně zvládá sebenáročnější tréninkový požadavek. Zobrazit více
28 990 Kč Na splátky
Doprava zdarma
Zboží nelze objednat

Popis

Saris H3 zcela změní Váš názor na trénink na ergometru. Jízda na něm je bezkonkurenčně tichá a realistická. Přímé uchycení setrvačníku eliminuje kontakt pláště s brzdným válcem trenažéru a H3 tak bravurně zvládá sebenáročnější tréninkový požadavek.

Věrně simuluje libovolný venkovní profil, zrychlení, jízdu po rovině či do velmi prudkého stoupání. Precizně vyvážený devítikilový setrvačník s patentovanou technologií PowerTuned dává pocit realistické odezvy lépe než jakýkoliv jiný systém. Řada patentů dovedla H3 k velmi nízké hlučnosti (typicky o 5-10dB nižší než u nejlepších výrobků v dané kategorii), účinnému a tichému chlazení, optimalizaci brzdné jednotky a jejího sladění se setrvačníkem, což má za následek onu výjimečnou tichost chodu i při nejvyšších zatíženích a zcela realistický pocit záběru do pedálů ve všech režimech.

Řada dalších konstrukčních „maličkostí“ dále zpříjemňuje použití a zvyšuje užitnou hodnotu trenažéru H3.

Hlavní přednosti H3 Direct Drive: - bezkonkurenční hlučnost 59 dB (při 32km/h) - špičková odezva na záběr - vynikající přesnost díky integrované technologii PowerTuned/PowerTap - okamžitá reakce elektromagnetické odporové jednotky Direct Drive s rozsahem až 2000W - revoluční technologie uchycení a výměny kola během několika vteřin - plná kompatibilita se všemi tréninkovými systémy virtuální reality pomocí ANT+, FE-C a Bluetooth 4.0 - plná kompatibilita se všemi osami včetně pevných a MTB.

Jejich dlouhověkost vedla k rozhodnutí, že Saris jako jediný výrobce na světě bude poskytuje na své trenažéry DOŽIVOTNÍ záruku mechanických částí trenažéru.

Technická specifikace

Hlučnost při 32 km/ hod. 59 dB
Maximální výkon 2 000 wattů, +20% stoupání
Elektromagnetický odpor
Elektronické ovládní brzdné jednotky
Odporová křivka, zátěž PowerTunned
Zajištění stability výsuvnými a nastavitelnými nohami
Přímé usazení bez zadního kola
Kompatibilata s koly 650b, 700c, 26", 27,5", 29"
Přenos signálu ANT+, FE-C, Bluetooth 4.0
Kompatibilní s kazetou Shimano 8 - 11 sp. (není součástí balení)
Ořech pro SD a XDR nutno samostaně dokoupit
Kompatibilní s pevnou osou 142/148 mm a zároveň 130/135 mm
Direct Drive
Továrně vyvažovaný setrvačník odvrtáváním hmoty
Doživotní záruka mechanických částí
PowerTuned technologie
Kompatibilní s VirtualTraining a dalšími aplikacemi např. Zwift, TrainerRoad