Sada Blatníků SKS Speedrocker Gravel 28"

SKS Speedrocker jsou blatníky vyvinuté speciálně pro cyklokrosová a gravel kola, cestovatelské speciály, a silniční kola s širšími plášti v rozmezí 32 až 42 mm.

Skladem
Kód: S11567
1 299 Kč
Doprava zdarma
1

Popis produktu

SKS SPEEDROCKER je vyvinut speciálně pro cyklokrosová a gravel kola, cestovatelské speciály, a silniční kola s širšími plášti v rozmezí 32 až 42 mm. Hrdě vyrobeno v Německu, Speedrocker nabízí výbornou stabilitu usazení na nejdrsnějších cestách a zároveň poskytuje optimální ochranu za všech podmínek.

Přední blatník je tvořen spoilerem, který je před vidlicí a zabraňuje stříkání vody před cyklistu, a zadní částí, která zachytává stříkající vodu a bláto od kola. Zadní blatník využívá inovativní vysunovací nástavec pro větší ochranu u sedlové trubky a vše je pevně uchyceno na rámu pomocí nového gumového upevňovacího systému, který sedí na většinu rámů, včetně integrovaných vybrání pro brzdy nebo vedení kabeláže.

SPEEDROCKER představuje nový vzhled vzpěr ESC Vario Safety System. Pevné, ale lehké, černé eloxované hliníkové vzpěry jsou navrženy širší než obvykle, pro dostatečný prostor mezi nimi.

Pro jízdu v balíku doporučujeme přikoupit zadní prodlužovací díl, který prodlouží zadní blatník o 17 cm a nebudete obtěžovat ostatní cyklisty stříkající vodou.

Technická specifikace

  • Rok: 2024
  • Hmotnost g: 408 g
Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.