• Kód: 00.2518.030.011
  • EAN: 0710845804755

Řetěz SRAM PC GX Eagle HollowPin 12s

Řetěz GX Eagle™ využívá geometrii SRAM Eagle™, spojení článků pomocí pevných pinů a rychlospojky Eagle™ PowerLock®. Zobrazit více
899 Kč
Skladem

Popis

Řetěz GX Eagle™ využívá geometrii SRAM Eagle™, spojení článků pomocí pevných pinů a rychlospojky Eagle™ PowerLock®. Díky pokročilému vývoji a designu je chod řetězu velice hladký, tichý a efektivní na všech převodech a vy se tak na svůj pohon můžete zcela spolehnout při každé vyjížďce.

Jenom Eagle™ je kompletní sada navržená jako celek, která byla rozsáhle testovaná a prokázala, že je nejlehčím, nejvýkonnějším a nejodolnějším systémem pohonu pro všechny jezdce na jakékoliv trati či trailu. Technologie Eagle™ poskytuje rozšířený a optimální rozsah převodů, který vám umožní být rychlý na rovinkách, sebejistý ve výšlapech a popustit rychlost ve sjezdech. Kompatibilní se všemi úrovněmi pohonů Eagle.

Nová průkopnická technologie a konstrukce řetězu. Řetěz Eagle™ byl kompletně přepracovaný a je vyráběný pomocí nové technologie.  Zcela nová spojka Eagle™ PowerLock® s technologií FLOW LINK™ poskytuje lepší vedení řetězu a má delší životnost.  Unikátní vlastnosti a design také umožňují výrazné zlepšení odolnosti proti opotřebení na Eagle™ kazetách a převodnících.

Kompatibilita: 12s
Barva – vnější články: Silver
Barva – vnitřní články: Black
Povrchová úprava – vnitřní články: Černý oxid
Povrchová úprava – vnější články: Nikl
Povrchová úprava pinů: tvrzený chróm
Počet článků: 126
Použitá spojka: PowerLock
Varianta pinu: Solid Pin

Specifikace

Hmotnost g: 270 g
Počet článků: 126 článků