• Kód: K13301
  • EAN: 9328389032087

Přední světlo KNOG Blinder PRO 900

Výkonné přední světlo KNOG Blinder PRO 900 s mnoha možnostmi montáže, dlouhou výdrží baterie a kompaktním a lehkým tvarem. Ideální volba pro silniční cyklisty, kteří vyžadují ten nejlepší výkon. Zobrazit více
1 899 Kč Na splátky
Skladem
Doprava zdarma

Popis

Blinder 900 je výkonný, má dlouhou životnost, je přesný a je ideální volbou pro silniční cyklisty, kteří vyžadují ten nejlepší výkon. Přední světlo Blinder 900 kombinuje robustní CNC konstrukci, kompaktní design, perfektní úhly svitu, silný jas a mnoho možností montáže a zvyšuje tak laťku, podle které se měří přední světla na kolo.

Upozornění, že světlo Blinder PRO je dodáváno v Demo režimu. Pro plnou aktivaci světla je potřeba připojit světlo k nabíječce pomocí kabelu USB-C.

Výkonné přední světlo s mnoha možnostmi montáže, dlouhou výdrží baterie a kompaktním a lehkým tvarem.

- Produkuje výkonný 900 lumenový paprsek zaměřený na silnici.

- Poskytuje kvalitní osvětlení až do vzdálenosti 100 m

- Špičková technologie baterií poskytuje 2 hodiny provozu při plném jasu

- Až 120 hodin provozu v režimu Eco Flash

- Součástí balení jsou dva úchyty: úchyt ve stylu Go-pro pro montáž pod cyklopočítač a odolný gumový popruh na řídítka.

- Předprogramováno 6 světelných režimů pro všechny podmínky

- Dobíjení přes USB-C (kabel není součástí dodávky)

- 100% vodotěsnost s krytím IP67

- Inteligentní tlačítkové LED diody ukazují úroveň nabití baterie a stav nabití

- Boční osvětlovací okénka pro lepší viditelnost

Pevné možnosti montáže

Blinder 900 se dodává se dvěma samostatnými držáky. Pevný a flexibilní gumový držák na řídítka, který je vhodný pro průměry od 22,2 mm do 35 mm, a držák kompatibilní s Go-Pro, který může umístit světlo pod počítač.

Špičková technologie baterií

Blinder 900 je napájen 3,7V lithium-iontovou baterií 21700, s kapacitou 5000 mAh. Tato technologie poskytuje nejlepší poměr výkonu a hmotnosti ve své třídě, což znamená, že si můžete užívat kompaktnější konstrukci s delší dobou provozu než většina ostatních světel této kategorie.

Optika paprsku optimalizovaná pro silniční provoz

Inovativní a promyšlená konstrukce kombinuje dvě optiky širokého paprsku se dvěma optikami úzkého paprsku a poskytuje tak vysoce kvalitní osvětlení až na vzdálenost 100 m. Při optimálním úhlu 22 stupňů získáte více světla tam, kde ho chcete mít.

Inteligentní silikonové tlačítko

Světlo LED kolem silikonového tlačítka Blinder s měkkým dotykem umožňuje rychle zjistit zbývající nabití a stav nabíjení. Rychlým stisknutím vypnutého tlačítka se zobrazí zbývající nabití, přičemž zelená barva znamená 100-50 % zbývajícího nabití, žlutá 50-25 % a červená méně než 25 %. Při nabíjení signalizuje žluté blikání, které se po nabití změní na zelené.

Hmotnost 167 g


 

Specifikace

Rok: 2024
  • Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.