Nosič kol THULE VeloCompact 2 (924)

THULE VeloCompact 924 je lehký a kompaktní nosič, který uveze až dvě kola najednou. Jednoduchý systém upínání na tažné zařízení pouhým stlačením páky směrem dolů s následným uzamčením nosiče.

Skladem u dodavatele
Kód: TH924
15 070 Kč Vývoj ceny
12 490 Kč
Doprava zdarma
1
-17%

Popis produktu

THULE VeloCompact 924 je lehký a kompaktní nosič, který uveze až dvě kola najednou. Jednoduchý systém upínání na tažné zařízení pouhým stlačením páky směrem dolů s následným uzamčením nosiče. Sklápěcí systém má komfortní ovládání nohou. Odklápět lze i s naloženými koly ve větším úhlu pro snadnější přístup do kufru. Odnímatelný a snadno posuvný držák rámů kol s novým typem zamykatelných růžic.

Nosič má větší rozestup mezi koly - 19 cm, možnost posuvu držáků kol i koncových svítilen pro větší flexibilitu. Nový design koncových svítilen koresponduje s designem moderních vozidel. Delší pásky pro fixaci pneumatik spolu s posuvnými žlábky umožňují přepravu kol s velkým rozvorem. Hmotnost nosiče je 14,2 kg. Nosnost pro 1 kolo max. 25 kg, celková nosnost 46 kg. Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 924 nelze rozšířit o další kolo.

Nosič má větší rozestup mezi koly - 19 cm, možnost posuvu držáků kol i koncových svítilen pro větší flexibilitu. Nový design koncových svítilen koresponduje s designem moderních vozidel. Delší pásky pro fixaci pneumatik spolu s posuvnými žlábky umožňují přepravu kol s velkým rozvorem.  Nosnost pro 1 kolo max. 25 kg, celková nosnost 46 kg.

 

MAX. PRŮMĚR RÁMU JÍZDNÍHO KOLA: 80 mm
ZAMYKÁNÍ JÍZDNÍCH KOL: ano
ZAMYKÁNÍ K TAŽNÉMU ZAŘÍZENÍ: ano
SKLÁPĚNÍ: ano
RYCHLOUPÍNACÍ SYSTÉM K PŘIPEVNĚNÍ NA TZ: ano
ROZMĚRY: 103x56 cm
MAXIMÁLNÍ NOSNOST: 46 kg
NOSNOST PRO 1 KOLO / ELEKTROKOLO: 25 kg

Technická specifikace

  • Hmotnost kg: 14,2 kg
  • Nosnost: 46 kg
  • Počet jízdních kol: 2-3
Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.