Spouštíme online rezervaci do cykloservisu Pells v Brně. Připravte se na sezónu bez zbytečného čekání. Více informací zde >> 

Kraťasy PELLS Power Lady body form Pink

Dámské osmipanelové kraťasy zajišťující pohodlí, s reflexními prvky, upraveným body form pasem a UV filter 50+? To je model PELLS Power Lady body form s výstelkou ACG se schopností absorpce nárazů.

Zvolte variantu
 
  • XL Skladem 1 690 Kč
Kód: 41313
1 690 Kč
1

Popis produktu

Osmipanelové dámské kraťasy PELLS Power Lady body form vycházejí z osvědčeného modelu PELLS Elite Collection. Pohodlí zaručují materiály NAVA (boční díly) a CATCARTAGO (černý základ). Výstelka ACG (Air Core Gel) přináší v místech se zvýšenou potřebou eliminace otlaků sedacích partií vyšší vrstvu speciálního materiálu. Tím se oproti standartním výstelkám zvyšuje schopnost absorpce nárazů. Pásek GRIP v nohavicích zabraňuje vyjíždění nohavic a zároveň zvyšuje pohodlí díky své jemné struktuře. Zespodu je jemná vrstva silikonu. Bezpečnosti a viditelnosti napomáhá reflexní odrazová nažehlivka na zadní vsadce kraťasů a pas je upravený technologií body form. Všechny materiály mají UV filter 50+.

Technická specifikace

  • Pohlaví: Dámská
  • Barva: růžová