Válce ELITE Nero

Válce, které spolupracují se všemi druhy aplikací, počítači a chytrými telefony na platformách IOS, Android, MacOS, Windows. Používají bezdrátové komunikační protokoly ANT+ a Bluetooth.

Skladem
Kód: E0182001
19 490 Kč Vývoj ceny
18 990 Kč
Doprava zdarma
1

Popis produktu

Válce, které spolupracují se všemi druhy aplikací, počítači a chytrými telefony na platformách IOS, Android, MacOS, Windows. Používají bezdrátové komunikační protokoly ANT+ a Bluetooth. Díky tomu můžete okamžitě odeslat Vaše tréninková data do dalších aplikací.


Dva setrvačníky (každý o váze 2,7 kg) v zadních válcích zajistí reálný pocit z jízdy, a to i při stoupání. Tři válce parabolického tvaru zajišťují jednoduchou kontrolu na tempem. Kompatibilní se silničními koly i MTB. Elite Nero jsou technicky výkonné válce s atraktivním vzhledem nabízí zábavu a trénink, kterou sportovci hledají. Válce snadno uložíte a pohodlně díky integrované ručce přenesete.


Zdarma získáte 12 měsíční přístup do aplikace My E-Training, která využívá řadu funkcí, které uvítají, jak začátečníci, tak profesionální jezdci. Mají interaktivní jednotku elektromagnetického odporu. Je schopna simulovat stoupání až do 7%. Odpor můžete neustále nastavovat.
Válce lze propoji

Technická specifikace

  • Hmotnost kg: 24 kg
Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 18 990 Kč