Spouštíme online rezervaci do cykloservisu Pells v Brně. Připravte se na sezónu bez zbytečného čekání. Více informací zde >> 

Střešní nosič kol THULE FastRide 564

Elegantní a univerzální střešní nosič kol Thule FastRide 564 slouží k upevnění kol za vidlici a poskytuje praktickou přepravu kol s rychloupínacím mechanismem.

Skladem
Kód: TH564001
4 630 Kč
3 990 Kč
1
-14%

Popis produktu

Elegantní a univerzální střešní nosič kol Thule FastRide slouží k upevnění kol za vidlici a poskytuje praktickou přepravu kol s rychloupínacím mechanismem.

Nastavitelný ochranný řemínek umožňuje bezpečné upevnění zadního kola. Snadné a bezpečné upevnění je zajištěno zvukovým a vizuálním potvrzením správného upevnění. Snadno změníte polohu nosiče z jedné strany vozu na druhou. Bezpečné upevnění kol s rychloupínacím mechanismem díky růžici s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno. Praktická a snadná instalace vidlicového adaptéru pro bezpečné nastavení podle kola.

FastRide je vhodný pro kola s kotoučovými brzdami, standardní kola snadno upevníte rychloupínacím mechanismem (9 mm).  Kolo lze uzamknout k nosiči kol a nosič kol lze uzamknout ke střešnímu nosiči.

Nosnost: 18 kg
Maximální šířka plášťů: 3"
Maximální velikost kol: 29"
Maximální rozvor kol: 125 cm
Kompatibilní s tyčemi: SquareBar, WingBar stříbrné i černé, WingBar Evo stříbrné i černé, SlideBar a ProBar, i ostatní, které mají T-drážku 20 x 20 mm
Kompatibilní pro kola: s karbonovým rámem, s patkami karbonové vidlice

Pro kola s rychloupínacími osami jsou nutné adaptéry Thule 5641 a Thule 5681.

Pro příčníky s T-drážkami 24 x 30 mm je nutné použít adaptér Thule 889-3.

Technická specifikace

  • Hmotnost kg: 3,3
  • Nosnost: 18
  • Počet jízdních kol: 1