Rezervace servisu

Online rezervace do cykloservisu Pells - Heršpická

 

 

 

Půjčovna elektrokol

PŮJČOVNÉ:

800 Kč / 1 den
2000 Kč / 3 dny
4000 Kč / týden
Každý další den 500 Kč

Při odběru kola na prodejně je nutno složit vratnou zálohu v hodnotě 20 000 Kč v hotovosti.

 V případě následného zakoupení Vámi vybraného elektrokola Vám 50% půjčovného vrátíme zpět!

 

Servis jízdních kol a elektrokol

Vyškolení mechanici na naší prodejně v Brně vám rádi poradí a poskytnou kompletní servis či garanční prohlídku vašeho jízdního kola i elektrokola. Stejně tak vám servis jízdního kola poskytnou i naši oficiální partneři, u kterých můžete nakoupit produkty Pells. Jejich seznam naleznete na mapě prodejců.

Provádíme servis jízdních kol i elektrokol všech typů a značek, od dětských kol až po závodní speciály. Kromě klasického servisu se specializujeme i na servis elektrokol.

Objednat si servis i garanční prohlídku kola můžete pomocí rezervačního systému, e-mailem na info@pells.eu, telefonicky na +420 605 212 409, nebo osobně na naší prodejně v Brně.

 

Garanční prohlídka

Garanční prohlídku je nutné provést kvůli správné funkci celého kola a případné záruční opravě. Měli byste ji provést po ujetí 100 až 200 km, nebo do tří měsíců od nákupu nového kola. Pokud jste si kolo koupili u nás, provedeme vám garanční prohlídku zdarma.

 

Kolik stojí servis?

Konečnou cenu i termín vyhotovení servisu určí náš mechanik poté, co posoudí náročnost opravy. Přibližnou cenu si však můžete vypočítat i sami dle ceníku servisních prací. Kola k servisování přijímáme pouze v čistém stavu. Vzhledem k vytíženosti našich dílen prosíme o bezodkladné vyzvednutí kola v určený termín. V případě, že své kolo nevyzvednete do pěti pracovních dnů od kontaktování prodejnou, budeme vám nuceni naúčtovat jeho uskladnění.