Spouštíme online rezervaci do cykloservisu Pells v Brně. Připravte se na sezónu bez zbytečného čekání. Více informací zde >> 

Nosič kol THULE VeloSpace XT3 (939)

Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloSpace XT3 (939) je určen pro převoz 3 kol, 4 v případě adaptéru Thule 9381. Thule VeloSpace XT3 (939) je vhodný nejen pro velká a těžká kola například elektrokola, sjezdová horská kola, ale i dětská kola.

Skladem
Kód: TH939
20 890 Kč
16 990 Kč
1
-19%

Popis produktu

Na všestranný nosič kol na tažné zařízení Thule VeloSpace XT3 (939) snadno naložíte 3 elektrokola i težší klasická kola s širokými pneumatikami. Překážkou nejsou široké pneumatiky, vysoká hmotnost ani velký rozvor. Kromě elegantního designu přináší nosič od Thule i nožní pedál pro jednoduché sklopení s už připevněnými koly. Převezte pohodlně dospělácká i dětská kola, koloběžky nebo elektrokola a užívejte si našlapané kilometry.

Vysoká nosnost 60 kilogramů zaručuje dostatečnou kapacitu i pro přepravu elektrokol. Díky extra dlouhým sponám se vejdou i kola s pneumatikami širokými až 4,7 palců. Jistě vás potěší také dlouhé ráfkové popruhy s nastavitelnými podtlakovými přezkami. Nadstandardně široký prostor mezi držáky pláště kol umožní vozit i kola s velkým rozvorem do 130 centimetrů.

Pomocí adaptéru Thule VeloSpace XT Bike Adapter je možné přidat ještě čtvrté kolo.

Zásuvka u nosiče pro připojení osvětlení má 13 pólů. U vozů vyrobených v ČR se velmi často dodává zásuvka 7 pólová. Zkontrolujte kolik má vaše zásuvka pólů (kolíků). Pokud má 7 pólů je potřeba objednat zásuvkový adaptér ze 13 na 7 pinů.

Max. počet kol: 3 (4)
Vhodný pro převoz Klasická kola, Elektrokola
Záruka 5 let
Rozměry 135 x 73 x 31
Umístění nosiče tažné zařízení
Maximální počet kol s adaptérem 4
Průměr rámu kola 22-80 mm
Rozpětí uchycení pneumatik všechny
Potřeba montážního kitu ne
Maximální zátěž 60 kg
Vhodný pro elektrokola ano
Uzamykání kola i nosiče
Zadní světla ano
Zásuvka 13 pólů
Certifikáty TÜV, City Crash

Technická specifikace

  • Hmotnost kg: 20,6
  • Nosnost: 60
  • Počet jízdních kol: 3-4
Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.