Nosič kol THULE VeloCompact 3 (926)

Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 926 je nejlehčí a nejkompaktnější nosič Thule pro každodenní přepravu 3 jízdních kol. S adaptérem Thule 926-1 pak naložíte pohodlně i čtvrté jízdní kolo.

Na dotaz
Kód: TH926
18 250 Kč Vývoj ceny
14 990 Kč
Doprava zdarma
Zboží nelze objednat
-18%

Popis produktu

Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 926 / Coach 276 je nejlehčí a nejkompaktnější nosič Thule pro každodenní přepravu 3 jízdních kol. S adaptérem Thule 926-1 pak naložíte pohodlně i čtvrté jízdní kolo. Nosič nasadíte k tažnému zařízení jediným dotažením páky. Stačí nasadit, dotáhnout a zamknout. Je vyrobený podle přísných bezpečnostních norem a nejnovějších trendů v oblasti designu a ergonomie.

Nosič umožní bezstarostné výlety pro všechny milovníky cyklistiky, jelikož dokáže bez problému pojmout 3, ale stejně tak i 4 kola. A to díky jednoduchému adaptéru Thule 926-1, který lze pro nosič dokoupit a tak rozšířit jeho kapacitu právě o ono čtvrté kolo. Čím si můžete být jisti, že to, stejně jako kola ostatní budou za všech okolností pevně držet na svém místě, a to díky dlouhým popruhům, a dalšímu systému uchycení. S ním souvisí i možnost přepravy kol s velkým rozvorem, jelikož nosič nabídne vysouvatelné držáky plášťů.

Při vývoji však bylo dbáno také na maximální bezpečí. A to jak ostatních účastníků silničního provozu, kdy je celá konstrukce pevná a stabilní, díky špičkovým materiálům. Mimo to byl testován v rámci testů City Crash a je samozřejmě schválen TÜV. Dbáno však bylo i na bezpečnost vašich kol před nenechavými zloději. V tomto směru jsou k dispozici dva typy zámků. Prvním zamknete vaše kola k samotnému nosiči a tím druhým poté samotný celý nosič k tažnému zařízení vašeho vozu. Krádež je tedy i pro zkušeného zloděje doslova nemožná.

A že je nosič unikátní novinkou dokazují také funkce, které souvisí s co největší pohodlností jeho využití. Příkladem může být jednoduchá upevňovací páka, díky které není problémem jednoduchá montáž i demontáž, a to doslova jednou rukou. Stejně tak bylo myšleno i na přístupnost zavazadlového prostoru vašeho auta, kdy stačí pomocí nožního pedálu celou konstrukci bezpečně naklopit. Nosič kol Thule VeloCompact 926 / Coach 276 ale oceníte i ve chvíli, kdy se nikam nechystáte, jelikož ho lze jednoduše složit a díky kompaktním rozměrům ho také uložit na jakékoliv místo ve vašem domě, nebo i bytě.

Zásuvka u nosiče pro připojení osvětlení má 13 pólů. U vozů vyrobených v ČR se velmi často dodává zásuvka 7 pólová. Zkontrolujte kolik má vaše zásuvka pólů (kolíků). Pokud má 7 pólů je potřeba objednat zásuvkový adaptér ze 13 na 7 pinů.

 

Rozpětí uchycení rámu: 22-80 mm
Montáž nosiče: stlačením páky
Sklopná funkce: ano - nožní pedál
Rozměry: 126 x 74 x 80 cm
Rozměry složeného nosiče: 103 x 74 x 35 cm
Vzdálenost mezi jízdními koly: 19 cm
Max. hmotnost jízdního kola: 25 kg
Max nosnost celková: 60 kg

Technická specifikace

  • Hmotnost kg: 18,9 kg
  • Nosnost: 60 kg
  • Počet jízdních kol: 3-4
Vyhrazujeme si právo na změnu a/nebo zlepšení designu a komponentů bez předchozího upozornění.