Spouštíme online rezervaci do cykloservisu Pells v Brně. Připravte se na sezónu bez zbytečného čekání. Více informací zde >> 

Kraťasy PELLS Fluo Lady body form, Pink - XXL

Osmipanelové dámské kraťasy, které jsou pohodlné, prodyšné, šité technologií plochých švů s protiskluzovou úpravou, a s luxusní anatomickou výstelkou ACG? To je model PELLS Fluo Lady body form.

Zvolte variantu
 
  • XXL Skladem 1 590 Kč
Kód: 3PW161206
1 590 Kč
1

Popis produktu

Osmipanelové dámské kraťasy PELLS Fluo Lady body form z nového materiálu Catcartago s bočními panely z materiálu Nava (84 % PES, 16 % Elastan), který je velmi jemný a příjemný na těle, jsou šité technologií plochých švů pro pohodlí a dlouhou životnost. Nohavičky jsou zakončeny samostatně našitým pruhem protiskluzové gumy o šířce 4,5 cm z materiálu SHIELD (vysoká hustota, krycí schopnost, UV filter 50+, velmi prodyšný, jemný a příjemný). Zespodu tohoto materiálu je aplikovaný silikon. Kraťasy nesou na zadním panelu reflexní logo, které podporuje viditelnost.

Součástí modelu je luxusní anatomická výstelka ACG: vícevrstvá, profilovaná, prodyšná s odvodem vlhkosti (AIR systémem dírek a kanálků), bez všitých částí a s gelovým "tlumičem nárazů". Vrchní látka je z velmi jemného materiálu Meryl s antibakteriálním povrchem.

Technická specifikace

  • Velikost: XXL
  • Pohlaví: Dámská
  • Barva: Růžová