23. 11. 2022

Stormer FS – lanovka integrovaná do e-trailbiku

Rodina našich elektrokol prošla výraznou proměnou a v sezoně 2023 se představí v novém složení. Kromě známých a oblíbených modelových řad Thorr Evo a Thorr přibyl do jejich řad zbrusu nový, celoodpružený e-trailbike Stormer FSlanovka, kterou si s sebou můžete vzít kamkoliv.

 

 

Jízda na novém Stormeru FS je nefalšovanou bouří. Snadnou prostupnost nejnáročnějším terénem zajišťuje celoodpružený rám s předním i zadním zdvihem 140 mm a stabilní geometrií s nízkým těžištěm. Nekompromisní výkon mu dodává nejnovější elektromotor Bosch Performance CX 4. generace napájený silnou 750 Wh baterií. K mání je ve třech variantách, jako vždy odlišených výbavou.

 

   

 

Smečku Stormerů FS vede výbavou nabitý Stormer FS Ultimate. Bezstarostnou jízdu terénem zajišťuje vidlice FOX 34 Performance o zdvihu 140 mm a dvoupolohový zamykací tlumič Rock Shox Deluxe Select+. Ničím nerušenou kreativitu během jízdy nabízí teleskopická sedlovka a bezdrátová elektronická sada Sram GX AXS napájená systémem Bosch. O bezpečnost se starají brzdy Sram se čtyřpístovým třmenem. Dokonalou přilnavost předvádí pláště Continental Trail King 29/2,4 Performance chránící kola Fulcrum E-Metal 300, která jsou vyvinutá speciálně pro elektrokola. Sen každého bikera.

 

 

Téměř nezkrotnou sílu nabízí prostřední sourozenec rodiny Stormerů FS – Stormer FS 1. Vidlice Marzocchi Bomber Z2 a tlumič Rock Shox Deluxe Select ztlumí nárazy nejvyzývavějších překážek, 12rychlostní řazení Shimano Deore XT spolu s teleskopickou sedlovkou podpoří vaši techniku jízdy, čtyřpístkové brzdy Shimano SLX-7120 vám poskytnou silný pocit bezpečí a sebevědomí.

 

   

 

Zahanbit se nedá ani vstupní model řady – Stormer FS 2. Do jakéhokoliv terénu se vrhá s kvalitní vidlicí Suntour Zeron 35 se zdvihem 140 mm. 12rychlostní sada Shimano Deore, teleskopická sedlovka a čtyřpístkové brzdy Shimano MT-420 přináší nejen vysoký výkon, ale také pohodlí a bezpečí.

 

Stormer FS není elektrokolem, kterým na podzim života pojedete na nákup do sámošky (i to ale zvládne). Jedná se o nabušený e-bike natěšený na jízdu po těch nejtěžších trailech. Jeho geometrie i vybavení nabízejí jezdci stabilitu, sebevědomí a otevřené možnosti vlastní kreativity. Nemůžete-li se už dočkat sezony a zažíváte ticho před bouří, žádné obavy. Stormer FS přijíždí.

 

    


 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.