16. 2. 2023

Rocket - biky pro malé závodníky i raubíře

Rozšíření nabídky se v sezoně 2023 nevyhnula ani dětská kola. Kategorie pro mladé bikery se letos rozrostla o modelovou řadu Rocket. Ta nabízí tři produktové řady rozličného vybavení a možnost výběru mezi 20“ a 24“ koly. Dokáže tak uspokojit širokou škálu mladých cyklistů – od těch, kteří se chtějí jen bavit až po malé závodníky s velkými ambicemi.

 


Zbrusu nová modelová řada dětských kol Pells Rocket nabízí tři různé varianty provedení, z nichž každou je možné pořídit s koly o velikosti 20“ či 24“. Každá z variant řady Rocket – Lite, Air i Trail, nabízí různé vlastnosti vhodné pro odlišný styl jízdy. Všechny modely spojuje důraz na snadnou ovladatelnost, podpořenou stabilní a bezpečnou geometrií, zkrácenými klikami a v případě Rocket Air a Trail i specificky laděným odpružením. Vyberou si tak opravdu všichni – od malých raubířů, kteří si chtějí na kole užít kopec zábavy až po mladé závodníky.

 


 
Rocket Lite

Nejlehčí řada dětských kol v naší nabídce. Malým bikerům nabízí skvělé jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost díky nízké váze, stabilní a bezpečné geometrii i chytře zvoleným komponentům. Obě dostupné varianty s 20 i 24” koly disponují ultralehkými plášti s kevlarovou patkou Schwalbe a pevnou hliníkovou vidlicí.

 

 

Rocket Air

Bike pro mladé ambiciózní závodníky, který se nezalekne ani těžšího terénu? Kola Rocket Air s 20 a 24” koly tohle splňují do posledního šroubku. Lehký a odolný hliníkový rám, geometrie reflektující dětské proporce a plně nastavitelná vzduchová vidlice Suntour se zdvihem 80 mm dělají z každé jízdy v terénu zážitek. O bezpečné zastavení se starají účinné a snadno ovladatelné hydraulické brzdy Tektro, řazení je v režii spolehlivého Microshiftu, vždy s jednopřevodníkem.

 


 
Rocket Trail

MTB snů všech malých bikerů a bikerek, kteří jsou na trailech jako doma. K tomu aby s nimi bylo překonávání klopenek, skoků a dropů hračka, jsou modely Rocket Trail s 20 a 24” koly vybaveny stabilní geometrií, kvalitním vzduchovým odpružením RST nebo hydraulickými kotoučovými brzdami se snadnou ovladatelností a vysokým účinkem. V případě 24” Rocketu Trail, je v základní výbavě navíc i teleskopická sedlovka.

 

   

 
Dětská kola Rocket jsou připravena poskytnut vašim ratolestem nikdy nekončící zábavu a vám zasloužený klid u kávy s dozorem z povzdálí. Nebo se nemusíte držet zpátky. Popadněte helmu, sedněte na bike a vemte svého potomka na trail. Zasvěťte jej. Předejte mu své těžce nabyté zkušenosti. Formujte a rozvíjejte jeho jezdecké schopnosti. Prostě mu ukažte, jakou zábavu může na kole zažít. Kola Rocket vám to umožní.
 

 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.