10. 6. 2021

Pells Stay safe

Vaše bezpečnost při jízdě na kole je pro nás velmi důležitá, proto když si zničíte helmu, poskytneme vám novou za zvýhodněnou cenu. Jak program výměny funguje?

 

Pells stay safe jsme zavedli, abychom podpořili bezpečí cyklistů na cestách i mimo ně. Pouze nepoškozená helma je stoprocentně funkční a chrání tak vaši hlavu. Následkem mechanického poškození se narušují vnitřní polystyrenová ochrana i vnější polykarbonátový skelet. Neváhejte tedy s vyřazením rozbité helmy a využijte náš výměnný program.

 

Na které helmy uplatníte záruku

Pells stay safe program platí pro všechny helmy Pells – od propracovaných závodních modelů až po barevné dětské helmy. Přesné informace s garanční kartou najdete v krabici spolu s návodem k obsluze. Pečlivě je uschovejte a nezapomeňte ani na potvrzení o nákupu, kterým je účtenka z pokladny nebo faktura, pokud jste nakoupili online. Ochrana produktu trvá tři roky od data zakoupení, na výměnu přijímáme helmy zničené pádem při sportu.

 

Jak provést výměnu

Zničenou helmu nám přineste nebo pošlete do hlavní brněnské prodejny. Její adresa je Slaměníkova 316/27, 614 00, Brno. Pokud si nejste rozsahem poničení helmy jistí, pošlete nám dopředu několik fotek na e-mailovou adresu info@pells.cz a my vám poskytneme na dálku prvotní konzultaci.

 

Jaké zvýhodnění nabízíme na novou helmu

Novou helmu vám pošleme za polovinu běžné ceny. Nepřemýšlejte nad cenou vlastní bezpečnosti a vyrážejte na cesty i mimo ně se stoprocentně funkční helmou, která nabízí plnou ochranu.

 

Jezdit s helmou se totiž vyplatí

Velká část zraněných cyklistů nemá podle statistik na hlavě helmu a tento rozdíl ještě více roste, pokud přihlédneme k těžším zraněním nebo dokonce k usmrceným. V minulém roce měly tři čtvrtiny celkového počtu cyklistů, kteří se lehce poranili, na hlavě helmu. U těžkých poranění měla helmu polovina jezdců a u tragických následků nehody to byla jen jedna třetina. Tak jezděte s helmou a chraňte své zdraví.

 

Na e-shopu Pells najdete dva úplně nové modely helem – závodní Nesto a funkčně propracované Hedo. Také jsme přidali nové barvy oblíbené helmy Wasp. Tak si vyberte tu správnou a dělejte na svém kole Pells parádu všude, kam přijedete.