17. 5. 2022

Užívejte si jízdu na novém kole teď, plaťte potom

Chcete si užít letošní cyklistickou sezonu na novém kole, ale váš vysněný model v ideální výbavě momentálně neodpovídá vašemu rozpočtu? Nevadí, i tak jej můžete osedlat. Nově nabízíme možnost nákupu produktů na splátky. Stačí u zvolené položky rozkliknout možnost nákupu na splátky, zvolit si typ úvěru, vybrat si, zda chcete základní či bonusový balíček s pojištěním, a máte hotovo. Na kolo nasednete ihned, peníze budete řešit potom. Podívejte se na detailní podmínky nákupu na splátky.

 

 
 

Příklad splácení
Cena zboží: 10 000 Kč; Přímá platba: 0 Kč; Počet měsíčních splátek: 11; Výše měsíční splátky (bez pojištění schopnosti splácet): 1000 Kč; Výše úvěru (cena zboží - přímá platba): 10 000 Kč; Celková částka splatná klientem: 11 000 Kč; Roční pevná úroková sazba: 19,48 %; Roční procentní sazba nákladů: 20,36 %; Uvedený příklad splácení bez pojištění schopnosti splácet. Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit bance úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.