Spouštíme online rezervaci do cykloservisu Pells v Brně. Připravte se na sezónu bez zbytečného čekání. Více informací zde >> 

  17. 5. 2022

Užívejte si jízdu na novém kole teď, plaťte potom

Chcete si užít letošní cyklistickou sezonu na novém kole, ale váš vysněný model v ideální výbavě momentálně neodpovídá vašemu rozpočtu? Nevadí, i tak jej můžete osedlat. Nově nabízíme možnost nákupu produktů na splátky. Stačí u zvolené položky rozkliknout možnost nákupu na splátky, zvolit si typ úvěru, vybrat si, zda chcete základní či bonusový balíček s pojištěním, a máte hotovo. Na kolo nasednete ihned, peníze budete řešit potom. Podívejte se na detailní podmínky nákupu na splátky.

 

 
 

Příklad splácení
Cena zboží: 10 000 Kč; Přímá platba: 0 Kč; Počet měsíčních splátek: 11; Výše měsíční splátky (bez pojištění schopnosti splácet): 1000 Kč; Výše úvěru (cena zboží - přímá platba): 10 000 Kč; Celková částka splatná klientem: 11 000 Kč; Roční pevná úroková sazba: 19,48 %; Roční procentní sazba nákladů: 20,36 %; Uvedený příklad splácení bez pojištění schopnosti splácet. Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit bance úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.