26. 10. 2021

Pells Heršpická

Z naší dosud nejmodernější prodejny na ulici Heršpická v Brně máme opravdu velkou radost a věříme, že se líbí i vám. Nachází se v nově vybudovaném areálu H-parku poblíž N Tower (dříve AZ Tower) a nabídne mnoho novinek.

Nové prostory s novým konceptem

Díky rozdělení budovy do dvou pater máme možnost pojmout realizaci ve zcela nové formě. Nejedná se totiž o klasickou prodejnu. Rozmístění jednotlivých modelů kol je mnohem vzdušnější, což výrazně podporuje zamýšlený koncept showroomu nabídky Pells. K vidění je zde momentálně například nový Pells Razzer Evo Elite, Pells Thorr Evo Elite a některé další modely z kolekce 2022.

Pells Heršpická

Pells Heršpická

Součástí budovy jsou pak také kanceláře, sklad a servis.

Kudy k nám

Najdete nás na adrese Heršpická 1029/11e, Brno-Štýřice v areálu H-parku poblíž N Tower. Stačí se po sjezdu z dálnice D1 na ulici Heršpická ve směru Brno-střed držet v pravém jízdním pruhu a pár metrů za křižovatkou s ulicí Jihlavská (za benzinkou OMV) odbočit vpravo podle ukazatele H-parku. Naše budova se pak nachází v zadní části celého parku.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Galerie


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.