16. 11. 2021

Jízdní kola a elektrokola na operák

Služba je zajímavá nejen pro hotely či turistická střediska, která mohou díky pronájmu nabídnout svým hostům možnost zapůjčení kol či elektrokol a rozšířit tak svou nabídku služeb. 

Zároveň se jedná o skvělou nabídku pro podnikatele, kteří mohou své zaměstnance podpořit ve zdravém životním stylu a úspoře cestovních výdajů. Navíc pak pro zaměstnavatele náklady spojené se zapůjčením kol představují daňově uznatelný náklad v rozsahu užití s možností odpočtu DPH, či snížení nákladů na odvody pojistného na sociální a zdravotní pojištění až ve výši 34 % z výše splátky. Podrobné informace a přehled výhod najdete na webu www.kolonaoperak.cz/jak-to-funguje/.

Nevlastníte hotel ani firmu? Nevadí. Možnost využití operativního leasingu se týká všech, kdo o ni mají zájem. 

S výběrem vhodného modelu k zapůjčení vám pomůžeme na kterékoliv z našich prodejen Pells nebo můžete vybírat na webu kolonaoperak.cz. Z nabídky Pells se můžete těšit na zapůjčení vybraných modelů elektrokol Pells Thorr a karbonových horských kol řady Duke.

Součástí leasingové splátky je pojištění, záruka a cykloasistence na 24 měsíců. Navíc je také možnost zahrnout do splátek jakýkoliv servisní balíček, takže není třeba se obávat údržby kol.

Máte dotazy ohledně služby KoloNaOperák? Odpovědi najdete v sekci “Časté dotazy”, případně se neváhejte zeptat - kontakt.