24. 10. 2022

Pells Bez starostí zdarma a po celou zimu

Na letošní podzim a zimu jsme pro vás připravili jedno překvapení – službu Pells Bez starostí zdarma!

To, že nabízíme službu Pells Bez starostí, je vám jistě známo. Chcete-li bez jakýchkoliv starostí se skládáním nového biku jen nasednout do sedla a vyjet, složí vám jej a kompletně seřídí naši zkušení mechanici. Z krabice tak vytáhnete stroj připravený k okamžité jízdě – stačí jen nasednout a vyrazit za dobrodružstvím.

Služba je standardně zpoplatněná částkou 499 Kč. Rozhodli jsme se však vyjít vstříc všem cyklo nadšencům a na letošní podzim a zimu ji zpřístupnit zdarma. Tedy až do 28. února 2023. Můžete se tak přidat k řadě zarytých cyklistů, kterým jsou rozmary počasí jedno a na kolo nasedají i za ztížených podmínek. Benefitů takové jízdy je celá řada, nejvíce však bude rezonovat vypilovaná technika jízdy a vaše celková připravenost na vstup do nové sezony.

Naopak patříte-li mezi necyklisty, je to ideální příležitost připravit krásný dárek. Jen si představte vaši ratolest, kterou bude pod stromečkem čekat složený a perfektně seřízený bike v celé své kráse.

Složení, seřízení a zaslání kola zdarma si můžete užít dohromady spolu s dalšími slevovými akcemi, které jsme pro vás na podzim připravili: K nově zakoupenému kolu si vyberte cokoliv zdarma v hodnotě 10 % z jeho ceny a bezplatně se vybavte od hlavy až k patě. Do konce roku si můžete nejen kolo pořídit na splátky bez navýšení při nákupu nad 10 000 Kč. Jako poslední bonus dostanete ke každému novému kolu až tři servisní prohlídky zdarma.

 

 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.