3. 11. 2022

Až 3 servisní prohlídky zdarma k novému kolu

Pořiďte si do konce roku nové kolo a získejte u našich mechaniků až 3 prohlídky vašeho cyklomazla zdarma. Nabídka se vztahuje na všechna kola, která si u nás pořídíte v listopadu a prosinci 2022. K jízdnímu kolu dostanete kromě garanční prohlídky, kterou standardně poskytujeme bezplatně, navíc také 2 a k e-biku dokonce 3 servisní prohlídky, za které nebudete muset zaplatit ani korunu.


Nabídka servisu platí jen v naší prodejně na Heršpické v Brně, tak neváhejte a přijďte za námi!


Abyste servis zdarma získali, stačí pouze předložit doklad o zaplacení kola, kde bude uvedeno letošní listopadové či prosincové datum.

 

Proč s novým kolem utíkat do servisu? Není to nonsens? Není! Proč, kdy a jak často servisovat své kolo si můžete přečíst v poradním článku na našem blogu.

 

Nabídku servisů navíc si můžete užít dohromady spolu s dalšími slevovými akcemi, které jsme pro vás na podzim připravili: K nově zakoupenému kolu si můžete vybrat cokoliv zdarma v hodnotě 10 % z jeho ceny a bezplatně se tak vybavit od hlavy až k patě. Do konce roku si můžete nejen kolo pořídit na splátky bez navýšení. My vám jej navíc složíme, seřídíme, pošleme, a vy nezaplatíte ani korunu – standardně se tato služba jmenuje Pells Bez starostí a zpoplatněná je částkou 499 Kč.

 

 


Každým šlápnutím se dostáváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa.