Full Suspension F9


Hydroformed Tube Set - Moderně koncipovaný rám s hydroformingovým tvarováním a trojitě zeslabovanými trubkami vyniká vysokou boční tuhostí.


Full Active 4bar System - Osvědčená 4-čepová konstrukce umožňuje plně aktivní pružení i při záběru pedálů. Funkce pružení zůstává aktivní i při brzdění. Jezdec tak má dokonalou kontrolu nad kolem a jeho síla se plně přenáší do pohybu vpřed. Kolo má trvale velkou přilnavost, ze které plyne komfort a jistota ovládání ve všech režimech jízdy.  


BB92 – rozšířená středová spojka u rámu s ložisky integrovanými dovnitř (Press Fit). Díky této konstrukci lze středovou partii rámu udělat širší a tím i tužší. Ložiska jsou lépe chráněna a jejich montáž je snazší.


Hlavová trubka 1-1/8" – 1-1/2" - Pyramidová hlavová trubka se spodním ložiskem 1,5“ kombinuje nízkou váhu klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5“ konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá.

web_pozadi_zima_182.jpg,web_pozadi_zima_183.jpg,web_pozadi_zima_184.jpg,web_pozadi_zima_185.jpg