Full suspension F-SIX


Asymetric Rear Triangle – celokarbonová asymetrická zadní stavba zajištující maximální komfort při jízdě a podílející se na vynikající absorpci nárazů. Asymetrická zadní vidlice zajišťuje lepší průchodnost řetězu.


BB92 – rozšířená středová spojka u rámu s ložisky integrovanými dovnitř (Press Fit). Díky této konstrukci lze středovou partii rámu udělat širší a tím i tužší. Ložiska jsou lépe chráněna a jejich montáž je snazší.


3D Carbon Linkage Arms – 3D tvarované karbonové vahadlo zaručuje úsporu váhy, maximální tuhost a ideální přenos síly na tlumič Full Sealed Bering Axle systém.


High Modulus Carbon Tubeset – veškeré segmenty rámu jsou vyrobeny z karbonových vláken s vysokým modulem pevnosti. Pomocí profilací jednotlivých trubek je výsledkem tuhý rám s výbornými absorpčními schopnostmi.


Multibonding frame structure - Tato technologie je kombinací monocoque a tube to tube technologií. Forma pro hlavovou, horní a spodní rámovou trubku se ladí samostatně a potom se vyrábí monocoque technologií. Druhá část rámu, tvořená středovým složením a sedlovou trubkou, je také vyráběna samostatně. Obě tyto části jsou pak následně spojeny v jediný celek.


Hlavová trubka 1-1/8" – 1-1/2" – kombinace nízké váhy klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5" konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá. 


Rear Carbon Post Mount – celokarbonové patky zadní stavby s přímou montáží brzdového třmenu.

web_pozadi_zima_182.jpg,web_pozadi_zima_183.jpg,web_pozadi_zima_184.jpg,web_pozadi_zima_185.jpg