E-bike STRATUS


SR Suntour HECS (human electro synergy components) - Toto kolo je vhodné pro pohyb v městském provozu i výlety do přírody bez velké fyzické námahy. Umožní společné výlety partnerům s rozdílnou výkonností, možnost dlouhých výletů i starším cyklistům, či denní dojíždění do zaměstnání (čímž může z dlouhodobého hlediska výrazně snížit náklady na dopravu). 


TwinSensor - TwinSensor kombinuje dva druhy technologií – snímač otáčení a snímač točivé síly. Střed klik slouží jako jednotka, která průběžně monitoruje tlak vyvíjený na pedál. Tento senzor posílá přesné informace o tom, kolik energie má systém poslat do motoru. Čím větší silou šlapete, tím více vám pomáhá elektrický pohon. Tento snímač točivé síly je doplněn zabudovaným snímačem otáčení, který kontroluje pohyb otáčení klik a chrání jezdce před nechtěnými rozjezdy (např. při čekání na křižovatce s nohou na pedálu).


VFHS: Vertical flexible, horizontal stiff –  technologie kombinuje plochou zadní vidlici typu planžety a speciálně tvarované a zeslabované zadní vzpěry „S-bend“. Tato kombinace umožňuje propružení zadní stavby ve vertikálním směru při zachování maximální boční tuhosti.

web_pozadi_zima_182.jpg,web_pozadi_zima_183.jpg,web_pozadi_zima_184.jpg,web_pozadi_zima_185.jpg