Volná pracovní místa

Požadujeme:

- zaujetí a aktivní přístup k práci
- iniciativu, tvůrčí myšlení, cílevědomost
- práce na PC podmínkou
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
- obchodního ducha, umění jednat a působit na lidi
- řidičský průkaz
- nekuřák ( nekuřačka )
- znalost angličtiny

Nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci v atraktivním oboru
- osobní rozvoj a možnost seberealizace
- progresivní pracovní ohodnocení přímo odpovídající výsledkům
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Aktuálně hledáme:

Obchodní zástupce/zástupkyně pro velkoobchod firmy PELLS

 Co budete dělat?

·         naplánujete si a uskutečníte schůzky u nových, potencionálních i stálých B2B zákazníků

·         časem budete jednat s klíčovými obchodními partnery.

·         Budete se účastnit veletrhů, testovacích dnů a organizovat prezentační dny pro B2B partnery

·         budovat a zahušťovat distribuční síť v daném regionu.

·         zlepšovat a prohlubovat obchodní vztahy se současnými zákazníky

·         analyzovat trh, sledovat konkurenci a reportovat

·         budete plně zodpovědný za plnění prodejního plánu ve svěřené oblasti

Co po Vás požadujeme?

·         předchozí výborné a prokazatelné výsledky v prodeji jsou velkou výhodou – nemáme čas vás učit prodávat ani se adekvátně vyjadřovat

·         pomůžeme vám, ale musíte pracovat efektivně, být zapálený pro zákazníka a být schopen zvládnout naše procesy a spoustu technických informací

·         nečekáme, že budete profesionální závodník ani servisman, je ale nutný osobní zájem o techniku a základní orientace v cyklistickém sortimentu

·         požadujeme pracovitost a samostatnost – vaši práci za vás nikdo neudělá, ani nemůžeme dlouhodobě nikoho vodit za ruku

·         schopnost zvládnout běžnou administrativu na PC

·         dost času strávíte na cestách, ŘP sk. B je nutnost

·         aktivní znalost angličtiny případně němčiny je preferována, není však nezbytnou podmínkou

·         nekuřák/nekuřačka

Jak to vypadá po nástupu?

·         získáte komplexní zaškolení k produktům, fakturaci a firemním procesům

·         budete mít podporu šéfa i všech kolegů, ale počítejte se samostudiem katalogů, sortiment je pořádně široký :-)

·         po zapracování počítáme s akvizicemi, budete kombinovat prodej u stálých a nových zákazníků

·         budete zpracovávat objednávky, nabídky a faktury v I6 Cybersoft

·         a to vše rychle, zákazník nechce čekat!

Co Vám nabízíme?

·         Práce na plný úvazek

·         možnost pracovat ve stabilní firmě s bohatou historií, kterou zákazníci vnímají jako velmi spolehlivého a vstřícného výrobce a dodavatele

·         rozmanitou a perspektivní práci s atraktivním produktem

·         firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům, budete mít vše, co k práci potřebujete tak, abyste pracoval efektivně

·         transparentní odměňování – čím dříve porozumíte skutečným potřebám zákazníků, tím vyšší budou objednávky, je to jen na Vás

·         odměna je přímo úměrná výsledkům prodeje – pokud budete kopat za firmu, maximálně vás podpoříme, aby se vám vstupní investice vrátila a nemusel jste se ohlížet po jiné práci

·         můžete kariérně i odborně růst a postupně si vzít na starost významné zákazníky

·         rodinnou firemní kulturu a mezilidské vztahy;

·         moderní a čisté zázemí firmy

práci pracovní poměr na dobu neurčitou a při úspěších postup na vyšší pozici ve firmě

životopis zašlete na e-mail : prace(at)pells.eu

Nákupčí/logistik/marketingový pracovník

Co vás čeká?

Zabezpečení nákupu dílů od dodavatelů z ČR, Evropy a Asie.

Vyjednávání s dodavateli, plánování nákupu pro výrobu i pro prodej.

Vyhledávání nových produktů a rozvoj aktuálních produktových řad.

Kontrola a optimalizace všech dílů pro výrobu i pro prodej.

Roční a týdenní objednávky u firem v naší distribuci.

Koordinace logistiky ve spolupráci s přepravními společnostmi.

Organizace marketingových aktivit (inzerce, časopisy, weby apod.), jednání s médii.

Spolupráce na online marketingu, Facebook apod.

Spolupráce na veletrzích, závodech, sportovních akcích, prezentacích, tvorbě katalogu a focení.

Administrativa, práce s firemním ERP.

Koho hledáme?

Pro tuto pozici je stěžejní systematický přístup a pečlivost.

Kolegu, který umí pracovat v mezinárodním obchodním prostředí.

Výhodu budou mít uchazeči se zkušenostmi v logistice a nákupu.

Očekáváme přehled v oblasti cyklistiky.

Nutností je angličtina úrovně B2 a alespoň základní znalosti obchodní AJ - minimálně polovina pracovní komunikace probíhá anglicky.

Vítáme invenci a nové nápady v oblasti logistiky, nákupu i marketingu.

Důležité jsou dobré vyjednávací schopnosti.

Co nabízíme?

Práce na plný úvazek.

Místo pracoviště – centrála firmy na Slaměníkově ulici v Brně.

Budete pracovat se zajímavým a krásným produktem.

Poznáte, jak funguje atraktivní cyklo byznys.

Práce je různorodá.

Jsme stabilní česká firma rodinného typu.

Podíváte se jako vystavovatel na veletrhy, závody i další akce.

Uplatníte vlastní nápady.

Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, mobilní telefon, zaměstnanecké slevy.

Mechanika pro servis jízdních kol.

Požadujeme :

·         Zkušenosti se servisem a stavbou  jízdních  kol

·         Výbornou orientaci v cyklo komponentech a technologiích

·         Pečlivý a zodpovědný přístup

·         Komunikační schopnosti pro kontakt se zákazníkem

·         Aktivní přístup k práci

·         Spolehlivost

·         Nekuřák

·         Zkušenosti s prodejem výhodou

Nabízíme:

·         Neformální přátelský kolektiv a budování  příjemného pracovního prostředí

·         Práci v uznávané cyklistické společnosti

·         Osobní rozvoj a možnost seberealizace

·         Progresivní pracovní ohodnocení přímo odpovídající výsledkům

·         Pracovní poměr na plný úvazek

·         Zaměstnanecké benefity

Pokud máte o tuto pracovní pozici zájem, neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Kontaktní osoba: Tomáš Vítek – Vedoucí prodejny Brno, Slaměníkova 27, 614 00

web_pozadi144.jpg,web_pozadi142.jpg,web_pozadi14_katalog217_.jpg,web_pozadi14_katalog.jpg