Volná pracovní místa

Požadujeme:

- zaujetí a aktivní přístup k práci
- iniciativu, tvůrčí myšlení, cílevědomost
- práce na PC podmínkou
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
- obchodního ducha, umění jednat a působit na lidi
- řidičský průkaz
- nekuřák ( nekuřačka )
- znalost angličtiny

Nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci v atraktivním oboru
- osobní rozvoj a možnost seberealizace
- progresivní pracovní ohodnocení přímo odpovídající výsledkům
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Aktuálně hledáme:

Prodavač pro maloobchodní prodejnu firmy PELLS

 Co budete dělat?

·         komunikace se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně

·         příprava a montáž jízdních kol, servis jízdních kol

·         kompletovat a připravovat objednávky koncovým zákazníkům

·         budovat si dobré vztahy s novými zákazníky

·          zajišťovat vysokou kvalitu servisu směrem k zákazníkům

·         doplňovat a přijímat zboží na prodejnu

·         udržovat prodejnu v reprezentativním vzhledu

·         podílet se na organizaci a chodu prodejny

       ·         podílet se na firemních akcích (veletrhy, výstavy, závody)

Co po Vás požadujeme?

·       předchozí zkušenosti v prodeji a dobrá znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů jsou velkou výhodou – pokud je nemáte, rádi vás na začátku zaškolíme a ukážeme jak jednat se zákazníky a provedeme prací na prodejně

·       efektivní pracovní nasazení, být zapálený pro zákazníka, mít příjemné vystupování, výbornou komunikaci a být schopen zvládnout naše procesy a spoustu technických informací

·       nečekáme, že budete profesionální závodník ani servisman, je ale nutný osobní zájem o techniku, základní orientace v cyklistickém sortimentu a samozřejmě obchodní nadání

·       požadujeme pracovitost, samostatnost a důslednost – vaši práci za vás nikdo neudělá, ani nemůžeme dlouhodobě nikoho vodit za ruku

·       preciznost ve vyřizování objednávek a jednání se zákazníkem

·       zákazník musí odejít spokojený a s vědomím, že dostal maximální servis

·       schopnost zvládnout běžnou administrativu na PC

·       různé mimo-firemní akce vyžadují ŘP sk. B je dobré pokud ho máte

·       aktivní znalost angličtiny případně němčiny je vítaná, není však podmínkou

·       nekuřák/nekuřačka

Jak to vypadá po nástupu?

·         získáte komplexní zaškolení k produktům, práci s pokladnou, firemními procesy a chodem prodejny

·         budete mít podporu šéfa i všech kolegů, ale počítejte se samostudiem katalogu, produktů, technických a odborných pojmů pokud je neznáte

·         budete zajišťovat maximální servis zákazníkům, kteří přijdou na prodejnu, pomáhat s výběrem vhodného kola, doplňků, komponentů a oblečení

·         kompletovat a připravovat zákazníkům kola někdy i na počkání

·         radit s technickými problémy

·         podílet se na plynulém chodu a vizuální stránce prodejny

·          a to vše co nejefktivněji

 Co Vám nabízíme?

·         Práce na plný úvazek

·         možnost pracovat ve stabilní firmě s bohatou historií, kterou zákazníci vnímají jako velmi spolehlivého a vstřícného výrobce a dodavatele

·         rozmanitou a perspektivní práci s atraktivním produktem

·         firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům, budete mít vše, co k práci potřebujete tak, abyste pracoval efektivně

·         odměna je přímo úměrná výsledkům prodeje – pokud budete kopat za firmu, maximálně vás podpoříme a Vaši práci patřičně oceníme

      ·         rodinnou firemní kulturu a mezilidské vztahy

        ·         zaměstnanecké benefity  (nákup zboží se slevou, firemní akce...)

 Pokud máte o tuto pracovní pozici zájem, neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Kontaktní osoba: Tomáš Vítek – Vedoucí prodejny Brno, Slaměníkova 27, 614 00

tomas.vitek(at)pells.eu

web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg