< zpět

SEVEN Dura-Ace


Nová generace celokarbonových rámů, která završuje dlouholetý vývoj. Rámy jsou nabízeny v provedení s integrovanou sedlovkou i bez ní. 


Bottom Stiffness Booster - výrazné rozšíření sedlové trubky v oblasti středu, které se podílí na mimořádné boční tuhosti rámu. Carbon drop out – celokarbonové patky redukující váhu rámu doplněné o výměnnou hliníkovou koncovku barevně sladěnou s celkovým designem kola.


Full Carbon Sandwich Tube – vnější i vnitřní vrstva nápletu je volena s ohledem na vysokou tvarovou tuhost. Mezi těmito vrstvami jsou sevřené vnitřní náplety. Dojde tím ke zvýšení torzní tuhosti těchto částí a tím i celku. 


Tube to tube – postup výroby rámu spočívá ve výrobě přesně "laděných" segmentů rámů, které však nejsou vlepovány do předem připravených spojek, ale sestavovány a spojovány do jednoho celku přesně definovaným postupem pomocí anizotropního kompozitu se spojitými vlákny. Jedná se o nejnáročnější způsob výroby celokarbonových rámů s velmi vysokým podílem ruční práce.


Hlavová trubka 1-1/8" – 1-1/2" – kombinace nízké váhy klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5" konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá. 


PELL'S Contrast Technology – použití odlišných technologií pro mohutně dimenzovaný přední rámový trojúhelník, včetně spodních ramen, a pro velmi subtilní "Vacuum" zadní vzpěry. Rám má extrémní boční tuhost a zároveň mimořádnou schopnost absorpce vibrací. 


 BB86 – rozšířená středová spojka u rámu s ložisky integrovanými dovnitř (Press Fit). Díky této konstrukci lze středovou partii rámu udělat širší a tím i tužší. Ložiska jsou lépe chráněna a jejich montáž je snazší. Frame:
SEVEN Full Carbon Contrast Technology, BSB, FCST, BB86
Fork:
PELL'S RF7 Carbon

Rear derailleur:
Shimano Dura Ace
Shifters:
Shimano Dura Ace

Front derailleur:
Shimano Dura Ace
Cassette:
Shimano Ultegra

Crankset:
Shimano Dura Ace
Front brake:
Shimano Dura Ace

Chain:
Shimano Dura Ace
Rear brake:
Shimano Dura Ace

Handlebar:
PELL'S RR7 OV
Front hub:
Fulcrum Racing Zero

Stem:
PELL'S R77 OV
Headset:
FSA No. 55

Rear hub:
Fulcrum Racing Zero
Brake levers:
Shimano Dura Ace

Seatpost:
PELL'S CR3
Rims:
Fulcrum Racing Zero

Spokes:
Fulcrum Racing Zero
Tyres:
Schwalbe Ultremo

Saddles:
PELL'S Arrow
Bar tape:
PELL'S korek

Sizes:
M/L/XL
Weight:
6,9 kg

 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg