< zpět

RAZZER 329

PELL'S P6 Ultralite Racing Tubeset, Tripple Butted, Rhombus Biaxial Hydroforming, VFHS Techn.


Horní rámová trubka je směrem k sedlové trubce výrazně zploštěna a obíhá kolem sedlové trubky a plynule se napojuje na zadní vzpěry. Důvodem pro toto řešení není jen designová originalita rámu, ale především zlepšení jeho jízdních parametrů. „Uzavření“ sedlové trubky ve výrazně rozšířené horní rámové trubce a větší rozteč zadních vzpěr se podílí na zvýšení torzní tuhosti rámu.


Nově tvarovaná Bi-axiální spodní rámová trubka zvyšuje svou profilací pevnost v namáhané části u hlavové trubky. Vertikální zploštění v oblasti středového složení je provedeno na maximální šíři pro dosažení vysoké účinnosti přenosu síly do pohybu vpřed. Vertikální zploštění horní rámové trubky v této oblasti se podílí na lepší schopnosti rámu absorbovat vibrace.


VFHS (vertical flexible horizontal stiff) technologie kombinuje plochou zadní vidlici typu planžety a speciálně tvarované a zeslabované zadní vzpěry „S-bend“. Oproti roku 2010 mají tyto vzpěry výrazně menší průměr. Tato kombinace umožňuje propružení zadní stavby ve vertikálním směru při zachování maximální boční tuhosti.nové závodní odlehčené patky, postmountzabroušené a kytované sváry.Frame:
PELL'S P6 Ultralite Racing Tubeset, Tripple Butted, Rhombus Biaxial Hydroforming, VFHS Techn.
Frame material:
dural

Fork:
Rock Shox XC 32 TK 29 Air
Fork travel:
100 mm

Rear derailleur:
Shimano Deore XT
Shifters:
Shimano SLX

Speed:
2x10
Crankset:
FSA Comet Mega Exo

Type of brakes:
ráfkové
Brakes:
Hayes Ryde Expert V6 / V7

Wheels:
Quando / Mach Neo Disc 29
Tyres:
Schwalbe Smart Sam Performance 29x2,10

Saddles:
PELL'S Long Way
Sizes:
17 / 19 / 21,25

Weight:
12,2kg
 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg