< zpět

SEVEN -X XX


SEVEN-X Full Carbon Medium Tail, Contrast Technology, BSB, FCST, BB92, Rám nabízíme v provedení s integrovanou nebo klasickou sedlovkou


PELL‘S Contrast Technology – použití odlišných technologií pro mohutně dimenzovaný přední rámový trojúhelník a subtilní zadní stavbu. Rám má extrémní boční tuhost a zároveň mimořádnou schopnost absorpce vibrací.


Tube to tube - postup výroby rámu spočívá ve výrobě přesně „laděných“ segmentů rámů, které však nejsou vlepovány do předem připravených spojek, ale sestavovány a spojovány do jednoho celku přesně defi novaným postupem pomocí anizotropního kompozitu se spojitými vlákny. Jedná se o nejnáročnější způsob výroby celokarbonových rámů s velmi vysokým podílem ruční práce.


Full Carbon Sandwich Tube - horní a vnitřní vrstva nápletu je volena s ohledem na vysokou tvarovou tuhost a mezi těmito vrstvami jsou sevřené vnitřní náplety. Dojde tím ke zvýšení torzní tuhosti těchto částí a tím i celku.


Bottom Stiffness Booster - výrazné rozšíření sedlové trubky v oblasti středu, které se podílí na mimořádné boční tuhosti rámu.


PELL‘S Medium Tail - Vývojový tým PELL‘S zkonstruoval nový, do této doby nikým nerealizovaný, systém zadního pružení pomocí dvou karbonových planžet. Tato technologie plně využívá přednosti karbonových kompozitů. Vedle již existujících kategorií Hardtail a Softtail tak zavádí na trh novou kategorii zadního pružení. Ta v sobě kombinuje pohodlí Softtailu s tuhostí, jednoduchostí a minimální váhou Hardtailu. Ploché planžety s jedinečným tvarem a profilací umožňují pohyb zadní stavby pouze ve vertikálním směru, v horizontálním směru si zadní stavba zachovává extrémní tuhost. Tato revoluční konstrukce zadní stavby nejen maximálně zvyšuje boční tuhost, ale současně redukuje váhu.


Hlavová trubka 1-1/8“ – 1-1/2“ – kombinace nízké váhy klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5“ konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá.


BB92 – rozšířená středová spojka u rámu s ložisky integrovanými dovnitř (Press Fit). Díky této konstrukci lze středovou partii rámu udělat širší a tím i tužší. Ložiska jsou lépe chráněna a jejich montáž je snazší.


Carbon dropout – celokarbonové patky redukující váhu rámu doplněné o výměnnou hliníkovou koncovku barevně sladěnou s celkovým designem kola.


Carbon Post Mount – přímé napojení brzdového třmene na rám pro standardní post mount uchycení, které elegantním způsobem redukuje nutnost dalších adaptérů a vede tak k váhové úspoře a tuhosti.Frame:
SEVEN-X Full Carbon Medium Tail, Contrast Technology, BSB, FCST, BB93
Fork:
Magura Durin Race

Fork travel:
100
Rear derailleur:
SRAM XX

Shifters:
SRAM XX
Front derailleur:
SRAM XX

Cassette:
SRAM XX
Crankset:
SRAM XX

Front brake:
Magura Marta SL Magnesium
Chain:
SRAM PC-1070

Rear brake:
Magura Marta SL Magnesium
Handlebar:
PELL'S XR7 OV

Front hub:
Fulcrum Red Metal Zero
Stem:
PELL'S R77 OV

Headset:
FSA No. 55
Rear hub:
Fulcrum Red Metal Zero

Brake levers:
Magura Marta SL Magnesium
Rims:
Fulcrum Red Metal Zero

Spokes:
Fulcrum Red Metal Zero
Tyres:
Schwalbe Rocket Ron

Saddles:
PELL'S Dual Density
Saddles:
PELL'S Long Way Ti

Seatpost:
Integrovaná
Sizes:
17/19/21"

Weight:
8,9
 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg