< zpět

F9 RACE2

PELL'S Custom Hydroforming Tubeset, 4bar Active Link, HT 1,5", BB92. Lepší průchodnost terénem, přilnavost, jistota ovládání, setrvačnost a další typické přednosti velkých 29“ kol jsou u tohoto modelu znásobeny sofistikovanou funkcí 115 mm zadního a 100 mm předního zdvihu. Toto kolo je perfektním partnerem s širokým záběrem použití - od maratonů v náročném terénu až po celodenní zábavu v přírodě.


Moderně koncipovaný rám s hydroformingovým tvarováním a trojitě zeslabovanými trubkami vyniká vysokou boční tuhostí.


Osvědčená 4-čepová konstrukce umožňuje plně aktivní pružení i při záběru pedálů. Funkce pružení zůstává aktivní i při brzdění. Jezdec tak má dokonalou kontrolu nad kolem, jeho síla se plně přenáší do pohybu vpřed. Kolo má trvale velkou přilnavost, ze které plyne komfort a jistota ovládání ve všech režimech jízdy.


BB92 – rozšířená středová spojka u rámu s ložisky integrovanými dovnitř (Press Fit). Díky této konstrukci lze středovou partii rámu udělat širší a tím i tužší. Ložiska jsou lépe chráněna a jejich montáž je snazší. Pyramidová hlavová trubka se spodním ložiskem 1,5“ kombinuje nízkou váhu klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5“ konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá.


 


Frame:
PELL'S Custom Hydroforming Tubeset, 4bar Active Link, HT 1,5", BB92
Frame material:
dural

Fork:
Rock Shox XC 32 TK 29
Fork travel:
100 mm

Rear shock:
Rear Shock E1 RL Air
Rear travel:
115 mm

Rear derailleur:
Shimano Deore XT
Shifters:
Shimano SLX

Speed:
3x10
Crankset:
FSA Comet Mega Exo

Type of brakes:
ráfkové
Brakes:
Hayes Ryde Expert V6 / V7

Wheels:
Quando / Mach Neo Disc 29
Tyres:
Schwalbe Smart Sam Performance 29x2,10

Saddles:
PELL'S Long Way
Sizes:
M / L / XL

Weight:
14,2kg
 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg