< zpět

TARPAN X.7

I když lidé vyhubili divokého evropského koně jménem Tarpan už v 19. století, podařilo se nám vyšlechtit jeho následovníka.

Tento alfa samec, lehce zdolávající jakýkoliv terén planety, od první chvíle dává najevo, že zvládne vše a bez kompromisů. Od Trail užití přes All Mountain až po svižné Enduro. 


 

Kompletně nově vyvinutá verze osvědčené 4-čepové konstrukce poskytuje 135 mm plně aktivního zdvihu. Umístění zadního tlumiče přesně v ose horních vzpěr zadní vidlice minimalizuje váhu upínání tvořeného lehoučkým 3D CNC prvkem, který je brilantní ukázkou zvládnutého řemesla. 


 

 Podmanivý design velmi lehkého a přitom tuhého rámu je dán exkluzívním hydroformingovým tvarováním celého rámového setu a dokonalým propojením designu s funkčností. 

 Díky optimální pozici pivotů tento rám disponuje skvělou charakteristikou pružení bez vlivu sil vznikajících při pohybu řetězu a brzdění. Bikerova síla se plně přenáší do pohybu vpřed, kolo má trvale velkou přilnavost, ze které plyne komfort a jistota ovládání. Sofistikovaná geometrie se soustředí i na optimální pozici jezdce při nejostřejších akcích.

 Pyramidová hlavová trubka se spodním ložiskem 1,5"", kombinuje nízkou váhu klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5"" konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá.

 Nastavitelné hlavní ložisko a možnost ISCG-mount dělá z tohoto rámu perfektní náčiní pro All Mountain užití.


 


Frame:
PELL'S Custom Hydroforming Tubeset, 4-bar Active Link, CNC parts, HT 1,5"
Frame material:
dural

Fork:
Manitou Minute Expert
Type of fork:
Vzduchová

Fork travel:
150 mm
Type of rear shock:
Rock Shox Monarch RL

Rear travel:
135 mm
Shifters:
SRAM Trigger X.7 3x10

Speed:
30
Crank – speed:
3

Cassette – speed:
10
Cassette:
Sram PG-1050 10SP 11-32

Crankset:
Sram X.7
Stem:
PELL'S

Type of brakes:
ráfkové
Brake levers:
Hayes Stroker Ryde

Spokes:
Fulcrum Red Metal 10
Rear tyre:
Geax Barro Mountain 2.3

Saddles:
PELL'S Tourer
Seatpost:
PELL'S XR1

Grips:
PELL'S DD
Sizes:
16,4/18/19,5/21"

Weight:
12,9 kg
 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg