< zpět

F17 X.0

 


High Modulus Carbon Full Suspension, 3D Carbon Linkage Arms, Asymetric Rear Triangle, Carbon PM


Celoodpružená karbonová kola určená pro XC a maratony se zdvihem 100 mm. Rám je vyroben z karbonových vláken s velkou pevností (High Modulus). Monocoque konstrukce předního rámového trojúhelníku s masivní přední partií, karbonové vahadlo a celokarbonová asymetrická zadní stavba jsou zárukou nízké váhy a výborné tuhosti celého kompletu. Uložení tlumiče pod horní rámovou trubkou pomáhá centralizovat těžiště kola a usnadňuje jeho ovládání za jízdy. Na tlumič působí, pomocí přepákování, karbonové vahadlo uchycené zepředu sedlové trubky. Oblast tlumiče je ještě zpevněná vzpěrou vedoucí k sedlové trubce. Rám F17 využívá osvědčené 4-čepové konstrukce, která je ideálním kompromisem mezi tuhostí, váhou a citlivostí. Všechny čepy jsou umístěny tak, aby chod zadní stavby byl co nejlineárnější a citlivě reagoval na podněty od terénu a naopak zůstával imunní vůči silám působícím při šlapání. Masivní partie u středového složení poskytuje pevnou oporu hlavnímu čepu s průmyslovým ložiskem a zajišťuje velkou boční tuhost při šlapání. Na rámech této řady jsou použity následující technologie


High Modulus Carbon Tubeset – veškeré segmenty rámu jsou vyrobeny z karbonových vláken s vysokým modulem pevnosti. Pomocí profilací jednotlivých trubek je výsledkem tuhý rám s výbornými bsorpčními schopnostmi.


Asymetric Rear Triangle - celokarbonová asymetrická zadní stavba zajištující maximální komfort při jízdě a podílející se na vynikající absorbci nárazů. Asymetrické dolní vzpěry zajišťují lepší průchodnost řetězu.


3D Carbon Linkage Arms – 3D tvarované karbonové vahadlo zaručuje úsporu váhy, maximální tuhost a ideální lineární přenos síly na tlumič


Hlavová trubka 1-1/8" – 1-1/2" – kombinace nízké váhy klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5“ konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá.


Rear Carbon Post Mount – celokarbonové patky zadní stavby s přímou montáží brzdového třmenu.Frame:
High Modulus Carbon Full Suspension, 3D Carbon Linkage Arms, Asymetric Rear Triangle, Carbon PM
Fork:
Magura Durin Race (1,5")

Fork travel:
100
Rear shock:
Fox Float RP23

Rear shock travel:
100
Rear derailleur:
Sram X.0

Shifters:
Sram X.0 2x10
Front derailleur:
SRAM X.9

Cassette:
SRAM PG-950
Crankset:
Sram X.0

Front brake:
Sram X.0 Carbon
Chain:
SRAM PC-971

Rear brake:
Sram X.0 Carbon
Handlebar:
PELL'S XR7 OV

Front hub:
Fulcrum Red Metal 3
Front hub:
Fulcrum Red Metal 4

Stem:
PELL'S R77 OV
Headset:
FSA No. 55

Brake levers:
Sram X.0 Carbon
Rims:
Fulcrum Red Metal 5

Spokes:
Fulcrum Red Metal 6
Tyres:
Schwalbe Rocket Ron

Saddles:
PELL'S Dual Density
Saddles:
PELL'S Long Way

Seatpost:
PELL'S CR33
Sizes:
17,5/19/20,5"

Weight:
10,7
 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg