< zpět

F-SIX XTR

Horká novinka (v okamžiku vydání tohoto katalogu je ve fázi testování), která bude do prodeje uvedena v průběhu sezóny 2012.

 Tento celoodpružený karbonový rám je zrozen pro vítězství v libovolném XC závodu nebo maratonu.

 Plně aktivní 108 mm zdvih poskytuje perfektní grip a jistotu v každé situaci. Minimalizovaný rozměr předního rámového trojúhelníku s masivní přední a středovou partií jsou zárukou výborné tuhosti a přenosu síly jezdce. I přes opticky mohutné provedení vyzařující nekompromisní pevnost se díky multibonding frame stucture podařilo ušetřit neuvěřitelných 300 g hmotnosti! 

Multibonding frame structure je kombinací monocoque a tube to tube technologií. Forma pro hlavovou, horní a spodní rámovou trubku se ladí samostatně a potom se vyrábí monocoque technologií. Druhá část rámu, tvořená středovým složením a sedlovou trubkou, je také vyráběna samostatně. Obě tyto části jsou pak následně spojeny v jediný celek. 


 

High Modulus Carbon Tubeset – veškeré segmenty rámu jsou vyrobeny z karbonových vláken s vysokým modulem pevnosti. Pomocí profilací jednotlivých trubek je výsledkem tuhý rám s výbornými absorpčními schopnostmi. 


  Asymetric Rear Triangle – celokarbonová asymetrická zadní stavba zajištující maximální komfort při jízdě a podílející se na vynikající absorpci nárazů. Asymetrická zadní vidlice zajišťuje lepší průchodnost řetězu. 

Rear Carbon Post Mount – celokarbonové patky zadní stavby s přímou montáží brzdového třmenu. 


 

 3D Carbon Linkage Arms – 3D tvarované karbonové vahadlo zaručuje úsporu váhy, maximální tuhost a ideální přenos síly na tlumič 

Full Sealed Bering Axle systém. 


  BB92 – rozšířená středová spojka u rámu s ložisky integrovanými dovnitř (Press Fit). Díky této konstrukci lze středovou partii rámu udělat širší a tím i tužší. Ložiska jsou lépe chráněna a jejich montáž je snazší. 


 Hlavová trubka 1-1/8" – 1-1/2" – kombinace nízké váhy klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5" konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá.Frame:
PELL'S Custom Hydroforming Tubeset, 4-bar Active Link, CNC parts, HT 1,5"
Frame material:
dural

Fork:
Rock Shox Sid XX
Type of fork:
Vzduchová

Fork travel:
100 mm
Type of rear shock:
FOX Float RP23 BV

Rear travel:
108 mm
Rear derailleur:
Shimano XTR 3x10

Speed:
30
Crank – speed:
3

Cassette – speed:
10
Cassette:
Shimano XTR 10-SPEED11-13-15-17-19-21-23-26-30-34

Chain:
Shimano CN-HG74
Handlebar:
PELL'S XV68 OV

Stem:
PELL'S RX67 OV
Headset:
FSA No. 55

Type of brakes:
ráfkové
Brake levers:
Shimano XTR

Seatpost:
PELL'S CR3
Rims:
Mavic CrossMax SLR

Rims:
CROSSMAX SLR DISC
Rear tyre:
Schwalbe Rocket Ron EVO

Saddles:
PELL'S Long Way Ti
Bottom bracket:
Shimano SM-BB91-41A PRESS FIT

Grips:
PELL'S DD
Sizes:
16/17,5/19/21/22"

Weight:
9,7 kg
 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg